Noored Kooli intervjueerija ja blogikirjutaja

Noored Kooli intervjueerija ja blogikirjutaja

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 3 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Noored Kooli osalejate ning vilistlaste lood on erakordsed. Selleks, et need lood jõuaksid järjest enamate inimesteni ja inspireeriks uut põlvkonda looma muutusi Eesti haridusmaastikul, on meil vaja just sinu abi! Kui sulle meeldib kohtuda põnevate inimestega, pidada huvitaid vestlusi ning sellest ka kirjutada, pildistada, joonistada, laulda, siis oled sina just õige inimene Noored Kooli vabatahtlikuks blogikirjutajaks ja intervjueerijaks.

Me otsime kuni kolme vabatahtlikku, kes intervjueeriks Noored Kooli osalejaid ja vilistlasi, teeks lugusid nende tööst õpilastega ning uuriks nende mõju Eesti hariduses. Valminud lood läheksid kasutusele meie blogis ja uudisvoos ning sind toetaks meie kommunikatsioonijuht ja kogu NK meeskond.

Noored Kooli toob haridusse mitmekülgse taustaga võimekaid ja motiveeritud inimesi, kes töötavad selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse. Toetades meid annetuskeskkonnas, aitad tuua häid inimesi koolidesse ning panustad seeläbi laste terviklikku arengusse!

Artiklid