Noored Kooli IT-võlur

Noored Kooli IT-võlur

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Noored Kooli teeb kõik selleks, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse. Selleks, et meie programmi sisu oleks võimalikult hästi ligipääsetav nii osalejatele, meeskonnale kui ka avalikkusele, on meil vaja just sinu abi! Kui sa oled osav andmehalduses või teed juba enne hommikusööki valmis mõne hästi funktsioneeriva kodulehe ja oled valmis oma jõu ja nõuga meile appi tulema, siis oled sina just õige Noored Kooli IT-võlur.

Noored Kooli otsib vabatahtlikku, kes nõustaks meid NK andmehalduse ümber korraldamises. Meil oleks hädasti tarvis nõu ja abi oma serverilt Microsofti või Google'i poolt pakutavatele ja spetsiifiliselt vabaühendustele mõeldud teenustele üleminekuks. Hetkel kasutame segu serverist ja Google Drive'ist. 

Noored Kooli toob haridusse mitmekülgse taustaga võimekaid ja motiveeritud inimesi, kes töötavad selle nimel, et iga laps Eestis saaks väga hea hariduse. Toetades meid annetuskeskkonnas, aitad tuua häid inimesi koolidesse ning panustad seeläbi laste terviklikku arengusse!

Artiklid