Serve the City: “Toeta uute vabatahtliku töö võimaluste loomist”

Serve the City: “Toeta uute vabatahtliku töö võimaluste loomist”

Kuidas su annetus aitab? »

85 annetust 3 905.00 / 18 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestis tegutseb palju organisatsioone, kes abivajajaid aitavad. Vabatahtlike abiga suudaksid nad korda saata veelgi rohkem, aga väga vähestel on võimalik vabatahtlike haldamisele ja koordineerimisele tähelepanu põõrata.

Serve the City ülesandeks on vabatahtlike abiga muuta head organisatsioonid veelgi paremaks. Kuue aastaga oleme kaasanud rohkem kui 2000 vabatahtlikku ja abikäe osutanud enam kui 50 organisatsioonile. Tahame, et regulaarselt tegutsevate vabatahtlike arv kasvaks veelgi ja usume, et saame omalt poolt selleks palju ära teha. Annetatud rahaga tahame teiste seas läbi viia projekti "Seiklusring", mille raames teeme iga kuu ühe sotsiaalmaja lastega midagi innustavat, harivat ja lõbusat. Olgu selleks siis päev seikluspargis, ekskursioon päästeametis või lennujaamas - veedame kvaliteetaega lastega, kes vajavad positiivset tähelepanu ja eeskujusid.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.servethecity.ee  

 

3 905.00 / 18 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid