Tule kirjuta ajakirjandusse haridusteemadel!

Tule kirjuta ajakirjandusse haridusteemadel!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 1 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Vajame abijõudu meie tegemiste ja vaadete kajastamisel haridusvaldkonnas, eesmärgiga algatada laiemat avalikku arutelu haridusteemade kitsaskohtadel, et me jõuaksime oma eesmärkidega (millest üks laiem eesmärk on, et ühiskond hakkaks tuleviku vajadustele vastava kooli poole liikuma), rohkemate inimesteni.

Palume sinult, et teeksid ühingu sündmustest/tegemistest kokkuvõtteid, oleksid abiks sisutekstide loomisel ning pakuks neid teemasid ajakirjanikele kajastamiseks. 

Vabatahtlikule saame omaltpoolt pakkuda järgnevat:

  • oled oodatud kõikidele meie ettevalmistavatele kohtumistele, et meiega ja meie tegemistega tutvuda, soovi korral kaasa mõelda, rääkida.

  • kui jääd vanuse vahemikku 15-23, on Sul võimalus soovi korral osaleda  Villevere 2018 hariduseksperimendis. Loe hariduseksperimendist siit: http://loovharidus.ee/villevere-hariduseksperiment/

  • olenemata Sinu vanusest ootame Sind osalema Villevere 2018 hariduseksperimendi külaliste päeval 16.07-ndal, kuhu oleme kavandanud kokkuvõtva esitluse eksperimendi tulemustest (kokkuvõte vahe-aasta programmist ja õppekava täiendamise ettepanekutest); ühise grupitöö mõttetreeningu meetodil.

Tutvu meie tegemistega: loovharidus.ee ja fb aadressil lehel "Loovus on praktikas" (https://www.facebook.com/loovuspraktikas/?fref=ts).

Kui tunned, et meie tegevused lähevad Sulle korda ja soovid meie tegemisi meedias kajastada, siis võta meiega ühendust e-postiaadressil helen@loovharidus.ee

 

Artiklid