Vajame postipäkapikke koolide varustamisel õppematerjalidega!

Vajame postipäkapikke koolide varustamisel õppematerjalidega!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 10 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Selle aasta septembrist alustavad 25 uut Eesti kooli KiVa kiusuennetusprogrammi rakendamist, et muuta oma koolikeskkond õpilaste jaoks veelgi turvalisemaks. Programmi rakendamiseks vajavad koolid mitmesuguseid materjale (sh õpetajate käsiraamatuid, lapsevanemate miniõpikuid, kiusuennetuslikke plakateid, korrapidajaõpetajate veste jne), mis tuleb hiljemalt septembri alguseks koolidesse toimetada.

Kuivõrd koolid asuvad Eesti eri paigus, tähendab see kohati nii materjalide kohale sõidutamist lähemal asuvatele koolidele kui ka materjalide postitamist neile, kes Tallinnast kaugemal.
 
25 uue kooli ja 50 juba programmi kasutava kooli varustamine materjalidega tähendab üle 200 kg õpikuid ja veste ning meie pisikese tiimi jaoks ka arvestatavat ajakulu nende kõigi pakkimisel ja postitamisel.

Kui soovid anda oma panuse kiusuennetusse Eesti koolides ning sihtasutuse Kiusamisvaba Kool tegevuse toetuseks, siis on abikäed siinjuures väga teretulnud.
 
Materjalide kättetoimetamisega alustame pärast 20. augustit ning vajame appi kuni 10 inimest. Korraldame ühe või kaks kindla postitamise päeva, mil siis ühiselt nimekirjade alusel õpikuid pakendame, aadresse kirjutame ja postkontorisse suundume.

Tegemist on ka ühele ettevõttele sobiliku heategevusliku ühisprojektiga. Kõik saatmise ja pakendamisega seotud kulud kannab sihtasutus. 

Artiklid