Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
YFU Eesti: Toeta piiratud võimalustega noorte vahetusõpilaseks minekut!

YFU Eesti: Toeta piiratud võimalustega noorte vahetusõpilaseks minekut!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 765.20 €
48 annetust
7 200.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tuleviku Eesti vajab noori, kes oskavad ennast juhtida, on loomingulised, hea suhtlusoskusega, suudavad kriitiliselt mõelda ja võtta vajadusel riske. Üha olulisemaks on saanud ka keeleoskus, rahvusvahelised pädevused. See kõik ei saa selgeks üksnes koolipingis. Seepärast korraldab YFU Eesti õpilasvahetusprogramme gümnaasiumiealistele noortele ja saadab vahetusaastale ettevõtlikke, õpihimulisi noori, kes on valmis saama kogemusi uues peres ja kultuuris.

Annetuste abil anname välja stipendiumi piiratud rahaliste vahenditega õpilastele, et vahetusaasta ning sellega kaasnev enesearengu võimalus ei sõltuks ainult noore majanduslikest võimalustest.

YFU Eesti programmides osalevatest õpilastest saavad laia silmaringiga vastutustundlikud ühiskonna liikmed, kes oskavad kriitiliselt mõtestada enda ümber toimuvat ning julgevad aktiivselt seista mõistva ja salliva maailma väärtuste eest! YFU Eesti MTÜ kuulub tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja. www.yfu.ee

Aitame kaasa avatud ja aktiivse kodanikuühiskonna tekkimisele pakkudes rahvusvahelisi hariduslikke õpilasvahetusprogramme 14-18 a noortele ning Eesti vahetusperedele, kes võõrustavad välisõpilasi.

Saame aastas anda välja ühe stipendiumi, kui

  • 25 inimest annetab iga kuu 5 €,
  • 12 inimest iga kuu 10 € või
  • 5 inimest iga kuu 25 €.

Iga väiksemgi panus aitab noore oma unistusele lähemale!

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid