Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 748 206 €
Annetajatelt 3 373 757 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
70 184.87 €
2379 annetust
75 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lapse vähidiagnoos on traumaatiline nii lapsele kui kogu tema perele. Haiguse ravi on tihtipeale väga pikk ja nõuab vähemalt ühe lapsevanema täielikku pühendumist. Seetõttu vajatakse paljudes peredes nõu ja tuge lapse haiguse ja raviga toimetulekuks. Oleme loonud vähihaigetele lastele ja nende peredele tugiteenuseid pakkuva tugikeskuse ning toetusvõrgustiku, mis koondab meie liidu liikmeid ning spetsialiste, et pakkuda:

  • peredele kogemusnõustamist ja tuge;
  • psühholoogilist nõustamist;
  • tegevus- ja kunstiteraapiat haiglaperioodil;
  • väljaspool Eestit teostava ravi korral transpordikulud;
  • tuge leinavatele vanematele;
  • toetavaid ühistegevusi (teraapilised seminarid erinevad loengud ja vestlusringid vanematele ning ühised ettevõtmised haiglas viibivatele lastele).

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit loodi 1992. aastal, et toetada kõiki Eesti peresid, kus on või on olnud lapseeas haigestunud vähihaige laps.

  • Annetades 5 eurot – toetad Tallinna ja Tartu hematoloogia-onkoloogia osakondades lastega tegelevate loovterapeutide tegevust (iga 5 euro eest saab 15 min loovteraapiat haiglas).
  • Annetades 10 eurot – võimaldad kasutada vähihaigel lapsel ja tema perele psühholoogi või muu erialaspetsialisti teenust, võimaldada lapsevanemal maksimaalselt panustada lapse raviprotsessi (iga 10 euro eest saab 30 min teraapilist nõustamist).
  • Annetades 25 eurot - aidad kaasa mitme lapse ravile, saates raviga seonduvad korduvad kiireloomulised (24-tunnine eritransport) analüüsid Soome või Taani laborisse uuringuteks, mida Eestis ei ole võimalik teostada.

http://www.vahilapsed.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Metallica toetab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu

18.07.2019

Kes oleks osanud arvata, et Metallica toetab vähihaigeid laps? Aga just nii on – maailmakuulus, üks mõjukamaid ja edukamaid rokkbände Metallica annetab osa oma WorldWired Tour raames teenitud piletitulust just Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Soovisime bändiliikmetega anda kohtumiseks võimaluse ka meie liidu liikmetele, kuid kuna tegemist oli suure saladusega, pidime potentsiaalsete fännide väljaselgitamiseks kasutama pisukest valskust. Meie liidu esindajatel ja Metallica vaieldamatutel fännidel - juhatuse esinaisel Kaili Lellepil, liidu liikmetel ja vabatahtlikel Merlin Bettleril ja Reimo Möllil avanes Tartus 18. juunil maailmaturnee “WorldWired Tour” raames toimuva kontserdi eel võimalus bändiliikmetega põgusalt kohtuda ja isiklikult võtta Eesti Vähihaigete Laste vanemate Liidu nimel vastu Metallica annetustšekk. See hetk jäädvustatakse igavesti ajalukku heategevusorganisatsiooni All Within My Hands poolt, kes heategevusaktsiooni korraldab, ja jääb kahtlemata igaveseks tseremoonial osalenud vabatahtlike mällu.

„Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on ääretult tänulik, et nii mõjukas bänd on meie tegevust väärtustanud ja tunnustab seda omapoolse annetusega!“, märkis juhatuse esinaine Kaili Lellep. „Meil on väga suur au saada sellise tähelepanu ja annetuste osaliseks. Liit lubab omalt poolt kasutada annetussummat kasutada sihipäraselt kõige enam abi vajavate vähihaigete laste raviks“, lisas Lellep.

Suur tänu Live Nation Estonia, kelle poolt tuli ettepanek teha annetus just meie liidule!

Ning eelkõige suur-suur AITÄH Metallica ja All Within My Hands!

 

Tagasi