Elumuutev Erna-kogemus ootab sind!

Elumuutev Erna-kogemus ootab sind!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 15 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Seltskonna ülesandeks ERNA Matkal (10. – 12. august) oleks korraldaja poolt ettevalmistatud punktitegevuse läbiviimine – see tähendab võistlejate vastuvõtmist, ülesannete jagamist, motiveerimist, julgustamist ning positiivse sõnaga järgmise punkti poole teele saatmist.

Seltskond peaks arvestama, et on metsas reede õhtust alates kuni pühapäeva varahommikuni – st ööbida tuleb metsas, söök tuleb valmistada endale ise. Riietusel tuleb arvestada Eestile omaste heitlike ilmaoludega, samuti sääskede ja parmudega. Lisaks tuleb võtta kaasa enda magamisvarutus ning söögitegemise asjad. Sisuline ettevalmistus ei ole vajalik.

Punktikirjeldused on veel salastatud, kuid huvitatutele edastatakse esmane info pärast registreerimistähtaja lõppu. Kindlasti antakse kohapeal täpsed juhtnöörid ja vajalikud vahendid punkti tegevuse läbiviimiseks.

Ühte tegevuspunkti ootame korraga 2 – 5 inimest, punkte on kokku 3. Seega kokku maksimaalselt 15 inimest.

Omalt poolt lubame, et kogemus saab olema vägev ja järgnevatel aastatel on keeruline eemale jääda. Paljud matkapunktis olnud inimesed on leidnud end mõnel järgmisel aastal ka rajalt.

Rohkem lugemist Erna kohta: https://skaut.ee/et/uritused/laagrid/erna-matk-10-12-august-2018 ja http://erna.skaut.ee/. Kuna inimesi on vaja tegevustesse jaotada, siis palume anda enda soovist teada 8. juuliks 2018

Artiklid