Hei kalamehed, aidake meid Kalastusakadeemia läbiviimisel!

Hei kalamehed, aidake meid Kalastusakadeemia läbiviimisel!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kalastusakadeemia on mõeldud vaimse tervise probleemidega inimestele ja nende lähedastele, et õppida uusi vaba aja veetmise viise ja saada teadmisi eluks vajalikest asjadest. Tahaksime teada saada, millise söödaga ja kuidas kala kõige paremini näkkab; milliseid võtteid kalapüügis vaja läheb ning eriti suur väärtus oleks koos värskes õhus keedetud ja söödud kalasupil.

Üritusel osaleb koos erialase ettevalmistusega juhendajatega 15-20 kalastusõppurit. Algusaeg sõltub sellest, millal kala kõige paremini näkkab. Kalastuskoht sõltub samuti sellest, kus kala püüda saab. Oleks hea, kui kalastuskoht jääks Harjumaale. Kalastuskohti me ise ei tunne. Kalastusvarustust meil ei ole ja me oleksime tänulikud, kui saaksime kasutada päris kalameeste varustust – lubame olla kasutamisel heaperemehelikud. Kalastuskohta sõidame oma transpordiga ja oleks hea, kui ka kalameestel oma transport oleks.

Vastutasuks pakume sulle toredat seltskonda ja siirast tänu. Loodame murda müüdi ja stigma, mis kipub olema vaimsete häiretega inimeste ümber!

Artiklid