Mentor - jaga Minu Unistuste Päevaga oma väärtuslikke kogemusi!

Mentor - jaga Minu Unistuste Päevaga oma väärtuslikke kogemusi!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 3 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie usume Minu Unistuste Päevas, et iga õppetund on väärtuslik kogemus, mis  aitab inimesel elus edasi areneda, teha vajalikke järeldusi ja korrektuure oma käitumises ning aitab organisatsioonil tervikuna kasvada. Meie fondis tegutseb ligikaudu 100 vabatahtlikku. Kõik nad panustavad oma väärtuslikku aega hea eesmärgi nimel. Kuidas neid juhtida nii, et inimestel jaguks motivatsiooni, energiat ja sära silmadesse veel pikaks ajaks?

Ootame säravaid, hea esinemisoskuse ning praktilise kogemusega mentoreid, kes on valmis meie fondi tiimijuhtide (5) ja juhtkonnaga oma väärtuslikke juhtimisalaseid õppetunde jagama. Olgu selleks siis inimeste motiveerimine, nende efektiivne kaasamine või probleemide lahendamine meeskonnas. Iga lugu on õpetlik ning väärt kuulamist ja kaasa mõtlemist!

Vabas vormis koolituspäev või vestlusring võiks toimuda augustis 2018.

Minu Unistuste Päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua lastele ning nende lähedastele rõõmu, positiivseid elamusi ja hingejõudu raskustega toimetulekuks. Ka Sinul on võimalus teha oma heategu – tule ning jaga meiega oma väärtuslikke kogemusi!

Artiklid