Hakka SOS Lasteküla vabatahtlikuks ja kingi lapsele kodu!

Hakka SOS Lasteküla vabatahtlikuks ja kingi lapsele kodu!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Palun ole oma töökohas 5. maini SOS Lasteküla vabatahtlik, kogu annetusi ja Sa teed suure heateo – kingid lastele kodu, millest nad pole julgenud unistadagi.

Kohtla-Järvel ootab 24 last pikisilmi, et nad saaksid sel suvel kolida päris oma koju. SOS emad on neid juba ootamas, kuid veel vajavad põhjalikku remonti neli kodu, kuhu pered kolima peaksid.

Soovime kaasata vabatahtlikke ettevõtetes, kes koguksid oma kolleegide hulgas annetusi Kohtla-Järve kodude remondiks. 

Kuidas raha kogume: Ükski annetus ei ole liiga väike. Kuid et kogumine põnevam oleks, saad igale üle 10 eurose annetuse tegijale kinkida südamliku raamatu, „Meie kõigi lapsed“. Kokku ootab kinkimist 900 raamatut, et leida väärikas koht raamaturiiulil. Igalt vabatahtlikult oodatakse paarikümne raamatu kinkimist.

Annetusi saad koguda: sularahas annetuskasti, kodulehel https://www.sos-lastekyla.ee/ või annetustelefonil 900 6670 – €25; 900 6680 – €10; 900 6690 – €5.

Miks just raamat „Meie kõigi lapsed“: Positiivne ja elujaatav raamat toob lugejale lähemale meie laste maailma ja aitab läbi täiskasvanute elulugude mõista, mida vajavad vanemliku hooleta jäänud lapsed, et nad saaksid taas usaldada enda ümber olevaid inimesi ja elu. Raamatus räägivad oma isikliku loo laps, ema, psühholoog ja paljud teised, kelle lood on tihedalt põimunud lastekülla sattunud laste eludega ning kel on tõeliselt suur ja soe süda.

Tulemus:  Loodame kogu südamest, et juba juunis saab esimene SOS ema koos 6 lapsega uude koju kolida. Ühe kodu remont maksab keskmiselt 62 000 eurot. Teiste kodude remondiks korraldame teisi vahvaid aktsioone.

Anna oma soovist kaasa lüüa teada hiljemalt 19. aprillil ning me toimetame annetuskasti ja raamatud Sinu kontorisse. Kõigi ettevõtete ja nende vabatahtlike nimed avaldame SOS Lasteküla kodulehel.

„Laste jaoks on kodu turvaline paik, kuhu saab tulla nii heas kui halvas. Meie juurde jõudnud lapsed on pikki aastaid elanud armastuse ja turvatunde defitsiidis ning vajavad hoolimist kordi rohkem kui tavalises peres kasvavad lapsed. Iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada.“

Kontakt: Kadi Sumberg; kadi.sumberg@sos-lastekyla.ee; 510 6501.

Artiklid