Tule tugiisikuks!

Tule tugiisikuks!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 25 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Teismelise iga on keeruline eluetapp iga inimese jaoks – nii noore, lapsevanema kui ka ümbritseva võrgustiku. Mõnel läheb see periood kergemalt, mõnel teisel aga seiklusrohkelt ja lähedaste kannatust proovile pannes. Paljudel noortel ei ole läheduses ka mõnd täiskasvanut, keda usaldada või kellega esilekerkinud muresid arutleda. Mõnikord võib juhtuda, et puuduvad ka sobivad eeskujud täiskasvanute seas ning lumepallina veerev murekoorem võibki alguse saada.

MTÜ RuaCrew on 2010. aastast pakkunud tugiisikuteenust lastele ja noortele, kellel on käitumisraskused, käitumine koolis on murettekitav või on perekonnaga läbisaamine allamäge minemas.

2016. aasta sügisel toimub 80h kestev koolitus, mis annab esialgsed teadmised ja oskused tugiisiku rolli võtmiseks. Koolitused toimuvad tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel. Tugiisikuks soovijalt oodatakse CV-d, motivatsioonikirja ja karistusregistriväljavõtet.

Koolitused toimuvad Tallinnas ning on tulevastele tugiisikutele tasuta. Registreerimine ja info aadressil info@ruacrew.ee

Artiklid