Aita arendada Maailmakoristus.ee veebilehte (ja selle nähtamatut tagatuba)!

Aita arendada Maailmakoristus.ee veebilehte (ja selle nähtamatut tagatuba)!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 5 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

15. septembril toimub Teeme Ära Maailmakoristuspäev, mil koristame Eesti taas puhtaks. Maailmakoristuspäev (World Cleanup Day) on globaalne kodanikualgatus, mille raames asuvad ühel ja samal päeval oma riiki koristama inimesed ligi 150 riigis (sh Eestis). See on suurim eestlaste poolt korraldatav üritus maailmas läbi aegade! Anna oma panus siin Eestis

Meie veebikodu (maailmakoristus.ee) on kena ja korralik ning loodud globaalselt välja töötatud formaadile. See vajab aga lähiajal oluliselt täiendust. Nendeks on keelevalikud, uued funktsionaalsused, registreerimisplatvormi liidestamised, andmebaasidega toimetamine.

Nutikad IT-inimesed (või suisa terved tiimid) - see on teie võimalus koristuspäeva õnnestumisele õlg anna panna. Kui sinul "kood jookseb", siis meil tuju tõuseb.

Vajame abi perioodil mai-september 2018, tegevuste maht on periooditi erinev. Kiiremad ajad ja suuremad arendused seisavad ees juunist kuni augusti alguseni. Abistamise töömahtu on raske hinnata, palju sõltub sellest, mitu head arendusabilist oma tiimi leiame. Oleme väga rõõmsad ja tänulikud kui saad meid aidata. 8-10 tundi kuus. 

Miks meiega liituda?

1. Kui guugeldades meie kohta infot ei leia, veebileht on halvasti kasutatav või registreerimisvorm ei tööta, siis meil on väga keeruline koristuspäevale koristajaid leida. Sinu võimuses on aidata kindlustada, et veebiavarustes kõik toimiks.
2. Sul on võimalik panustada väga kirglikku, tulevikkuvaatavasse tiimi ja teha tuhandete inimeste kogemus Maailmakoristuspäeva korraldajatega suhtlemisel meeldivaks.
3. Sul avaneb võimalus olla osa eeldatavasti maailma suurimast eestlaste poolt korraldatavast ettevõtmisest!
4. Meie (ja Eestimaa loodus) oleme sulle piiritult tänulikud.

Koristuspäeva eestvedaja on Raimo Matvere.

 

 

Artiklid