Vajame töökäsi – loomadele turvaline ja korras kodu! (Kuressaare)

Vajame töökäsi – loomadele turvaline ja korras kodu! (Kuressaare)

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on viimase kolme aasta jooksul leidnud uue kodu enam kui 500 loomale. Meie turvakodus on aga mitmeid ootel remonditöid, mis vajaksid teostamist. 

Kahel meie toal on aken eest ära kukkumas. Need tuleks kiiremas korras ära fikseerida. Ühe toa aknale tuleks paigaldada võrk. Nii saaksime soojadel suvepäevadel akent lahti hoida, kartmata, et kiisukesed salaja plehku paneksid.

Meie põhitoa seinad vajavad uut värvi. Vanad seinad on määrdunud ning praegune värv ei ole pestav. Karantiinitoa seinad on aga auklikuks kraabitud. Üheks põhjuseks on piisavas hulgas kraapimisvõimaluste puudumine. Poest ostetud tooted kipuvad kiiresti lagunema ning seetõttu vajame korralikke isetehtud kratsipuid. 

Tunneme puudust ka korralikest ronimis- ja turnimisvõimalustest. Jällegi ei piisa poest ostetud variantidest, kuna need ei ole kuigi vastupidavad. Turnimisvõimalused võivad olla nii eraldiseisvad kui ka otse seintele kinnitatavad. Materjalid Turvakodul kahjuks puuduvad.

Üle oleks vaja vaadata ka kraanid ja kraanikausid, mis ei ole korralikult kinnitatud ja kipuvad logisema.

Lisaks ülal väljatoodule leidub ka mitmeid teisi remonditöid. Tule leia endale, sõpradele või tiimile meelepärane töö ja aita luua loomadele tore keskkond!

 

 

Artiklid