Vabatahtlikud vajavad eestvedajaid!

Vabatahtlikud vajavad eestvedajaid!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse 2 vabatahtlikku
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

15. septembril toimub Teeme Ära Maailmakoristuspäev, mil koristame Eesti taas puhtaks. Maailmakoristuspäev (World Cleanup Day) on globaalne kodanikualgatus, mille raames asuvad ühel ja samal päeval oma riiki koristama inimesed ligi 150 riigis (sh Eestis). See on suurim eestlaste poolt korraldatav üritus maailmas läbi aegade! Anna oma panus siin Eestis!

Koordinaatoreid ootame ehitama üles vabatahtlike leidmise süsteemi ning toetama vabatahtlike leidmisel, sisseelamisel ning motiveerimisel.

  • Ideaalses maailmas oled sa vabatahtlikke enne koordineerinud või omad vähemalt korduvat vabatahtlikuna panustamise kogemust. Või siis sul just see kogemus puudub, ent oled kogemustega värbamise või personali valdkonna asjatundja.
  • Vajame abi perioodil maist kuni septembrini 2018. Kuigi tuge on tarvis pidevalt, jäävad kõige suuremad ülesanded ilmselt juuni algusesse ja siis augustisse-septembrisse. Vahetust enne koristuspäeva võib suisa kiire olla.
  • Oleme äärmiselt tänulikud iga panustatud tunni eest. Aga loodame, et kiireimatel perioodidel oled valmis panustama 10+ tundi nädalas.

Miks liituda?

1. Vabatahtlikkuses on midagi maagilist, selles on tohutult jõudu ja positiivsust. Sinul on võimalik kogu meie tiim panna naeratama, sest meiega on (ja liitub) palju häid, asjatundlikke ja toredaid inimesi. Sul on võimalus olla tõeline inimeste inimene.
2. Sul on võimalik kohtuda väga kirglike ja põnevate inimestega, panna proovile oma motiveerimise, kuulamis- ja veenmisoskused. 
3. Sul avaneb võimalus olla osa eeldatavasti maailma suurimast eestlaste poolt korraldatavast ettevõtmisest ning kogeda töötamist globaalse ja Eesti koristuspäeva peastaabis, mis on 15. septembril "maailma naba". 
4. Meie (ja Eestimaa loodus) oleme sulle piiritult tänulikud.

Koristuspäevaeestvedaja Raimo Matvere.

 

Artiklid