Loome kasside heaks uusi ja ägedaid käsitööesemeid!

Loome kasside heaks uusi ja ägedaid käsitööesemeid!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kassiabi on 2006. aastal loodud mittetulundusühing, mille põhieesmärgiks on koduta jäänud kassidele uute püsivate kodude leidmine. Keskmiselt leiab meie ühing aasta jooksul 200 kiisule uued pered. Kassiabi töötab tänu inimeste annetustele ning üks viis, kuidas meie ühing annetusraha kogub, on erinevatel üritustel osalemine. Samuti oleme müünud Facebooki kaudu või loosinud üritustel välja meile annetatud käsitööd nagu näiteks Norna patju.

Soovime sel suvel nüüd oma varusid natuke täiendada. Otsime vabatahtlikke, kes looksid meie ühingu jaoks uusi ja ägedaid kassiteemalisi teoseid! Kõik südamega tehtud esemed on oodatud – ehted, keraamika, kleepsud, maalid, aksessuaarid nagu sallid jne.

Kõige toredam on see, et kõiki neid asju saate luua oma vabal ajal, ja tuua meile Tallinna kesklinna suurde hoiukodusse täpselt siis, kui teile sobib! 

Kindlasti täname kõiki käsitöölisi meie Facebooki lehel www.facebook.com/Kassiabi/ ning tutvustame teile lähemalt meie tegemisi ja hoiukodu, kui tulete esemete annetamiseks meiega kokkusaamisele.

Suvi on ideaalne aeg meisterdamiseks! Meisterdame üheskoos midagi kiisude aitamiseks!

Artiklid

Remonditalgud Kassiabis

01.08.2018

Suve alguses kutsusime inimesi minema mõne organisatsiooni juurde vabatahtlikuna kaasa lööma ning tutvuma lähemalt heategevusorganisatsioonide igapäevaga. Ühe projektina hõikasime välja ka remonditalgud Kassiabi juures.

Loe edasi