Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
MTÜ Nähtamatud Loomad: aita lõpetada kanade puurispidamine Eestis

MTÜ Nähtamatud Loomad: aita lõpetada kanade puurispidamine Eestis

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 075.00 €
100 annetust
20 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Esmakordselt on Eesti rahval haruldane sissevaade sellesse, millistes tingimustes elavad Eestis puuris peetavad munakanad. Nähtamatute Loomade poolt kogutud ja avalikustatud materjalidelt näeme Eesti puurikanalate igapäevast reaalsust. See, mis pilt puurikanamunatootmise salvestatud kaadritest tegelikult avaneb, on ebainimlikult jõhker. Kanade puurispidamine peab olema seadusega keelatud.

 

Kanade pidamine puurides on nii julm, et on paljudes riikides, nagu näiteks Austrias, Tšehhis ja Taanis otsustatud seaduse tasandil keelata. Eestis jäädvustatud materjal näitab, et peame neist riikidest eeskuju võtma ja kanade puurispidamise Eestis keelustama. Annetustega toetad puurikanu, et nad ei peaks kannatama intensiivse munatootmise tõttu.

Sinu annetuse eest teavitame inimesi Eesti kanade kannatustest puurides. Selleks teeme reklaame nii ühismeedias, raadios, kaubanduskeskustes kui tänavatel. Kutsume inimesi üles allkirjastama petitsiooni, et lõpetada kanade puurispidamine.

Tänu Nähtamatute Loomade kanade heaolu kampaaniale ja annetajate toele on sajad Eesti toitlustusettevõtted loobunud puurikanamunade kasutamisest. Tänu sellele säästame aastas üle 200 000 kana kannatustest. · 

  • 10 € annetuse eest saame jagada petitsiooni üleskutset sotsiaalmeedias

  • 25 € annetuse eest saame ühismeedias teavitada inimesi kanade kannatustest

  • 50 € annetuse eest saame raadio- ja välireklaamide teel kutsuda üles kanadest hoolima ja puurivabu mune eelistama.

Iga annetus aitab kanu puuridest päästa.

Lisainfo: https://nahtamatudloomad.ee/ 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid