Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Meie oma Krõõt

14.03.2019

Siin ta siis on – meie oma Krõõt. Silmake natuke viltu, kõrvake natuke viltu. Mõni aeg tagasi palus ta teie abi operatsiooni eest tasumiseks, sest talle tegid valu polüübid kõrvades. Polüüpide eemaldamine on üks keeruline operatsioon. Tänaseks on see tehtud, tervis taastunud ja kõik on väga hästi. Karv kasvab ka juba tagasi ja Pantalone (etendusest “Armastus seitsme apelsini vastu”) soeng taandub minevikku.

“Paremat kassi pole olemas”, ütleb Viljandi loomade varjupaiga juhataja Siiri. Krõõt on ülisõbralik ja soovib tähelepanu – see väljendub vastu jalgu nühkimises ja sülle pugemises. Operatsioon ei vähendanud tema usaldust inimeste suhtes, pigem see kasvas, sest valu võeti ära. Krõõt paneb sind tundma, et tema arvates on inimesed ilusad ja head.

Kassike ei pea muretsema – ta ei saa enam iial kõrvarohtu, sest tal ei ole enam seda kohtagi, kuhu rohtu tilgutada. Seetõttu ei kuule ta ka ilmselt midagi. Nii arvamegi, et Krõõt suhtleb nüüd seitsmenda meele kaudu sensitiivsel tasandil ja igasuguseid võnkeid võtab ta ülihästi vastu. Koertest möödub ta ülimalt väärikalt ja nende haukumine jätab ta külmaks. Kuid kõige selle tõttu peab Krõõt elama ainult tubase kassina, sest õueelu oleks talle ohtlik.

Juba on huvilisi, kes sooviks Krõõdale uut kodu pakkuda ja meie loodame, et õige varsti vallutab sõbralik karvakera kellegi südame ja süle. Koos Krõõdaga täname kõiki annetajaid, kes hoolivad varjupaiga asukatest!

 

Tagasi