Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Tornado tänab annetajaid!

25.03.2019

Hei, siin jälle mina, Tornado! Tahan tänada südamest kõiki, keda minu ja mu saatusekaaslaste tervisehäda ükskõikseks ei jätnud ning kes meie eritoidu hankimisse panustasid.

Kahe päevaga oli vajalik summa koos ja eritoit on juba olemas. Me viiekesi sööme seda heameelega veterinaari valvsa pilgu all. Sellest hakkab meie kõhtudel kindlasti parem.

Edasisest niipalju, et mina ja Hurricane asume varsti paremaid kombeid õppima. Nimelt osaleme me peatselt algavas Käpp ja Käsi treeningprogrammis, mis kestab kolm kuud. Meiega tegeletakse spetsiaalselt, et suurendada meie koju saamise võimalust. Loodan olla tubli poiss ja õppida hästi, sest soovin väga, et lõpuks jõuan päris oma koju. Auh-aitäh kõikidele!

Tagasi