Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Võru Tõnn läheb hambaarsti juurde

04.04.2019

Suur, suur aitäh kõikidele annetajatele tänu kellele läheb Tõnn 16.aprillil Tartusse hambaarsti juurde. Siis tehakse vajalikud uuringud ja protseduurid ning kass saab valuvaba elu.

On märkimisväärne, et kui vajaminevast summast oli täitunud pool, siis üks anonüümne annetaja otsustas annetada Tõnni hammaste raviks ühekorraga 150 eurot.

Lemmikoomad on meie eludesse sissekirjutatud ammustest aegadest, kui toimus loomade kodustamine ja nii on meil kohustus vastutada. Me peame tagama lemmikloomadele nende viis vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Me saame seda teha tänu teile, suure südamega annetajad.

Lisaks loodame, et Võru varjupaika jõuab inimene, kes Tõnnile kõrva sisse sosistades ütleb: “Mina olen sinu inimene, Tõnn ja nüüd läheme me koju.” Pöidlad pihku!

Tagasi