Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Kuidas su annetus aitab? »

73 annetust 19 215.21 / 18 480.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

www.amor.ee pakub noortele seksuaalsust ja tervist puudutavat infot ning „Küsi nõu“ rubriigis nõustavad asjatundjad noori eesti ja vene keeles.

Sinu annetuse abil pakume noortele veelgi efektiivsemat internetinõustamist, et nende seksuaalne areng kulgeks tervelt ja turvaliselt. Annetades 4,62 eurot, tagad, et ühe noore esitatud küsimus saab nõustajalt pädeva ja personaalse vastuse.

Amori internetinõustamiskeskkonnas saavad noored soovi korral anonüümselt nõu küsida 30 oma eriala asjatundjalt (sh arstid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad).

Eesti Seksuaaltervise Liidu koordineeritud noorte nõustamiskeskustesse pöördutakse üle 33 000 korra aastas, internetinõustamisega jõutakse ligikaudu 4000 abivajajani aastas ning noorte nõustamiskeskustes pakutavate seksuaaltervisealaste loengutega iga-aastaselt vähemalt 5 000 nooreni. Lisaks pakume koolitusi noortega tegelevatele spetsialistidele ja lastevanematele.

Organisatsioon ei ole kantud tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.amor.ee

http://www.facebook.com/seksuaalterviseliit

19 215.21 / 18 480.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid