Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Kuidas su annetus aitab? »

35 annetust 2 748.21 / 18 480.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

www.amor.ee pakub noortele seksuaalsust ja tervist puudutavat infot ning „Küsi nõu“ rubriigis nõustavad asjatundjad noori  eesti ja vene keeles.

Sinu annetuse abil pakume noortele veelgi efektiivsemat internetinõustamist, et nende seksuaalne areng kulgeks tervelt ja turvaliselt. Annetades 4,62 eurot, tagad, et ühe noore esitatud küsimus saab nõustajalt pädeva ja personaalse vastuse.

Meie 18-s noorte nõustamiskeskuses (amor.ee/NNK_kontaktid) saavad noored soovi korral anonüümselt nõu küsida 30 oma eriala asjatundjalt (sh arstid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad).

Asjakohane teave parandab noorte suhtlemis-ja toimetulekuoskusi seksuaalsusega seotud küsimustes, aidates neil teha isiklikus elus vastutustundlikke ja tervislikke otsuseid, hoiduda riskikäitumisest, otsida nõu ning abi.

Eesti Seksuaaltervise Liidu koordineeritud noorte nõustamiskeskustesse pöördutakse üle 33 000 korra aastas, internetinõustamisega jõutakse ligikaudu 4000 abivajajani aastas ning noorte nõustamiskeskustes pakutavate seksuaaltervisealaste loengutega iga-aastaselt vähemalt 5 000 nooreni. Lisaks pakume koolitusi spetsialistidele.

Organisatsioon ei ole kantud tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.amor.ee

http://www.facebook.com/seksuaalterviseliit

2 748.21 / 18 480.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2014 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid