Kingitud Elu: "Kingime vähihaigele elupäevi!"

Kingitud Elu: "Kingime vähihaigele elupäevi!"

Kuidas su annetus aitab? »

2289 annetust 56 297.87 / 100 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

2017.aastal on vähiravifond “Kingitud elu” toetanud juba 70 eestimaalast vanuses 5-76, aidates neil finantseerida hädavajalikku elupäevi pikendavat vähiravi, panustades kokku üle 700 000 euro. Abisaanute hulgas on väga erinevad inimesed, alates 5-aastasest poisist, kellel on närvisüsteemiga seotud kasvaja, lõpetades soolevähiga kõrges eas pensionäriga. Keskmine toetussumma inimese kohta on umbes 4000-5000 eurot - mis käib enamikele Eesti inimestele selgelt üle jõu. 

Jätkame haigekassa ukse taha jäävate vähihaigete toetamist! Fondile esitatud taoltuste hulk on märgatavalt tõusnud ja üha enam inimesi pöördub abisaamiseks fondi poole – selleks vajame teie abi! Vähki diagnoositakse Eestis järjest enam - üle 7000 uue haigusjuhu aastas. Uued ravimid lähevad järjest efektiivsemaks aga ka kallimaks ja tavainimesele kättesaamatumaks. Meie fond aitab patsiente, kes on reljeefse valiku ees: maksa või sure?

Väike annetus teie poolt võib saada elu suurimaks kingituseks mõnele rasket võitlust pidavale abivajajale ja tema perele. Iga euro “Kingitud elu” fondis pikendab kellegi täisväärtuslikku elu. Lisaks vähihaigete toetamisele soovib fond kaasa rääkida ka Eesti tervishoiupoliitika muutmisel inimnäolisemaks ning propageerida heategevust kui elustiili. 

www.kingitudelu.ee
https://www.facebook.com/kingitudelu

56 297.87 / 100 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid