Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Lahendus.net: tasuta vaimse tervise nõustamine

Lahendus.net: tasuta vaimse tervise nõustamine

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 100.00 €
68 annetust
18 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lahendus.net pakub kodulehel lahendus.net tasuta vaimse tervise e-nõustamist. Abivajajatel on võimalus jääda anonüümseks ning tänu internetipõhisusele saavad inimesed abi küsida olenemata asukohast. Meie poole võib pöörduda ükskõik millise vaimse tervise alase probleemiga, ükski mure ei ole liiga väike!

Me vastame esimesele murekirjale 3 päeva jooksul ning abivajaja soovi korral jätkame kirjavahetust. Seega ei ole tegu foorumi- ega küsimus-vastus tüüpi platvormiga, vaid me pakume üks-ühele kirja teel pikaajalist nõustamisteenust.

Meie nõustajateks on Tallinna ja Tartu Ülikooli psühholoogiaüliõpilased ja vilistlased, keda juhendavad kogenumad nõustajad. Meie eesmärk on kvaliteetse nõustamisteenuse pakkumine ja selleks on oluline nõustajate juhendamine, mille käigus juhendaja toetab, annab tagasisidet ning aitab kogemusest õppida. Lisaks osalevad nõustajad regulaarselt supervisioonides ja koolitustel, et oma teadmisi veelgi täiendada.

Iga annetusega aitate meil pakkuda nõustajatele kvaliteetset juhendamist, mille tulemusel saavad meie nõustajad pakkuda üha kvaliteetsemat abi! Samuti aitavad annetused meil jõuda veelgi rohkemate abivajajateni ning tagada hästi toimiva kodulehe.

  • 5-eurose annetusega on meil võimalik teha Facebookis/Instagramis üks reklaampostitus, mis aitab muuta meid abivajajatele nähtavaks.
  • 10-eurose annetusega saame pakkuda ühele nõustajale võimaluse osaleda lühikoolitusel.
  • 25-eurose annetusega saame parandada meie kodulehe kasutajateenust ja turvalisust.

Vaata lisaks: lahendus.net

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Loe lähemalt siit.

Lahendus.neti tegus aasta

04.12.2023

MTÜ Lahendus.netil on olnud tegus aasta täis nõustamist, koolitusi, üritusi ja toredaid koosviibimisi.

Veebruaris võtsime vastu 23 uut nõustajat, keda asusid juhendama 18 tublit mentorit. Mentorid aitavad uutel nõustajatel klientidele vastata ning oma nõustamisoskusi lihvida. Juhendamisperiood kestab kuni aasta aega, kuid tasapisi hakkavad uued nõustajad juba iseseisvalt tegutsema.

Aasta jooksul on toimunud ka mitmeid üritusi. Nii kevadel kui ka sügisel osalesime Tartu Tudengipäevadel, kus viisime läbi psühholoogiateemalise mälumängu ja Kuldvillaku. Suvel saime nõustajate ja mentoritega kokku suvepäevadel, mille veetsime keset loodust, Ojaäärse loodusmajas. Lisaks toimus aasta jooksul mitu koolitust. Näiteks harisime ennast aktiivsus-tähelepanu häire, enesekehtestamise, lahenduskeskse lühiteraapia ning kliimapsühholoogia teemadel.

Samuti said nõustajad täiendada oma teadmisi igakuistel supervisioonidel. Lisaks harivale poolele annavad supervisioonid võimaluse saada kokku teiste nõustajatega, jagada ühiseid rõõme ja muresid ning luua kogukonnatunnet.

Lahendus.neti tegevus põhineb peamiselt vabatahtlikul tööl. Siiski on meile oluline pakkuda väärilist tasu näiteks mentoritele, koolitajatele ja superviisoritele. Need kulutused katame enamasti tänu annetustele, mistõttu mängivad annetused meie tegevuses väga olulist rolli. Siinkohal tahamegi tänada Ma armastan aidata keskkonda ning kõiki, kes on meile annetanud! Tänu teile on Eesti inimestel võimalik saada tuge vaimse tervise murede korral kiirelt ja tasuta.

Tagasi