Loome Toidupangale pildipanga!

Loome Toidupangale pildipanga!

Kuidas su annetus aitab? »

Vajatakse vabatahtlikke
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Ootame teid, fotoprofessionaalid, et veeta koos üks suvine päev Tallinna Toidupangas. Eesmärgiks on luua teie abiga pildipank hea kvaliteediga fotodest, mida me saame kasutada Toidupanga kommunikatsioonitegevustes. Vajame just teie oskusi, silma ja kunstimeelt, et leida huvitavad lahendused ja head nurgad fotode tegemiseks.

Tegevus sobib nii ühele inimesele kui ka grupile, sõpruskonnale või kolleegidele, kes soovivad koos veeta ühe heategusa päeva. Päeva alguses mõtleme koos läbi kontseptsiooni ja tegevuskava ning seejärel päeva jooksul jäädvustame erinevaid tegevusi meie laos. Tegevuse täpne toimumise aeg on kokkuleppel.

Sel päeval teeme teile põhjaliku ringkäigu Toidupangas ja räägime meie tegevusest. Kohapeal kohtute meie pikaajaliste vabatahtlikega ja näete kõrvalt meie igapäevatööd. Õhtuks olete eksperdid toidu päästmise teemal!

Toidupank on ellu kutsutud selleks, et kaubandusvõrgust - kauplused, hulgilaod, toidutootjad ja toidu maaletoojad - kokku koguda hea toidukaup, mida mingil põhjusel ei ole võimalik ära müüa (teisisõnu päästetud toit), ning jagada see tasuta edasi vaesuses elavatele inimestele. Toidupankade tegevuse põhieesmärgid on võitlemine vaesuse vastu ja toidu raiskamise vähendamine. Me pakume nutikat lahendust kauba ülejääkide seisukohalt, sest muidu läheks väärtuslikud ressursid – nii toiduained, tehtud töö, kasutatud maavarad ja energia – raisku. Meie moto on: Sealt, kus toitu on üle, viime selle sinna, kus sellest on puudu. 

Tallinna Toidupank asub auto ja bussiga hästi ligipääsetavas kohas, aadressil Punane 48a. Meil on olemas oma parkla.

Artiklid