Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 730 094 €
Annetajatelt 3 355 645 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Maarja Küla „Loome erivajadusega inimestele töövõimalused!“

Maarja Küla „Loome erivajadusega inimestele töövõimalused!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
10 361.31 €
315 annetust
17 268.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Maarja Küla pakub intellektipuudega noortele võimalust end rakendada nende jaoks loodud töötubades Maarja Külas, Põlvas ja Tartus. 
Noored saavad töötada savikojas, käsitöökojas, puidukojas, tekstiilikojas, kodunduse ja metsanduse-haljastuse vallas. Igal kuul saab erinevates töötubades tegutseda kuni 40 erivajadusega inimest.

Näiteks 5-eurone toetus annab puudega inimesele võimaluse teha koos juhendajaga pehme mänguasi. 10-eurose annetuse toel saavad tublid noored valmistada puidust kuumaaluse.

Maarja Küla jagab oma tegevuse nelja valdkonda – elamine ühises majapidamises, töötamine nii oma majapidamises, kaitstud töö keskustes kui ka väljaspool Maarja Küla, rehabilitatsioon ja kutseõppe pakkumine koostöös Räpina Aianduskooliga.

Maarja Küla on loodud 2001. aastal koostöös Maarja Kooli lapsevanemate, õpetajate ja Tartu Toome Rotary Klubiga. Hetkel elab ja töötab seal aastaringselt 38 erivajadusega inimest, Räpina Aianduskooli Maarja Küla filiaalis õpib 22 erivajadusega noort abiaednikuks ning igapäevaselt käib väljastpoolt töötubadesse tööle 10 puudega inimest. 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.maarjakyla.ee
https://www.facebook.com/pages/SA-Maarja-Küla

Artiklid