„Aita nägemispuudega inimestel omandada massööri elukutse ja alustada iseseisvat tööd!“

„Aita nägemispuudega inimestel omandada massööri elukutse ja alustada iseseisvat tööd!“

Kuidas su annetus aitab? »

145 annetust 5 442.31 / 20 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Pimemassööride Ühing (EPMÜ) aitab nägemispuudega inimestel omandada massööri elukutse ning alustada iseseisvat tööd avatud tööturul või EPMÜ massaažikeskuses. Annetusi kasutame kahe uue massaažikabineti rajamiseks.
 

2015. aasta kevadeks soovime samas avada veel kaks massaažikabinetti, et pakkuda töötamise võimalust kuni 20-le pimemassöörile ja võtta vastu kõik kliendid. Kahe uue massaažikabineti maksumus on kokku 20 000 eurot, millest üle poole oleme annetuste ja toetuste abil juba kogunud.


Tallinnas Tondil asuv EPMÜ Koolitus- ja Massaažikeskus võimaldab nägemispuudega inimestel üle Eesti tulla õppima massööriks ning juba töötavatel pimemassööridel osaleda erialastel täiendkoolitustel. Keskuses töötab 15 pimemassööri. 2013/2014. aastal omandas keskuses eriala 7 uut pimemassööri, kellest enamus soovib samas ka tööd alustada. 

1999. aastal 9 nägemispuudega massööri poolt loodud ühing korraldab oma liikmetele ka massaažieriala täiendkoolitusi, tutvustab ja vahendab massaaživahendeid, kohandab õppematerjale, pakub toetatud töötamise võimalust EPMÜ keskuses jpm. 

5 442.31 / 20 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid