Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Vähiliit: „Toeta loovteraapia teenuse kättesaadavust vähihaigetele ja nende lähedastele!“

Vähiliit: „Toeta loovteraapia teenuse kättesaadavust vähihaigetele ja nende lähedastele!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 764.87 €
151 annetust
15 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestis on ligikaudu 40 000 vähihaiget, lisaks juba paranenud inimesed ja haigestunute pereliikmed. Vähiliidu ja Praxise 2013. aasta uuringu kohaselt vajaks üle 50% vähipatsientidest pärast diagnoosi saamist või tervenemise faasis psühhosotsiaalset nõustamist, mida täna ei pakuta.

Soovime pakkuda vähipatsientidele võimalikult erinevaid loovteraapia vorme, näiteks muusikat, visuaalkunsti, tantsu ja liikumist. Paljud vähihaiged kannatavad erinevate psühholoogiliste pingete, sotsiaalse tõrjutuse ja töökoha kaotuse korral ka majandusliku toimetuleku piiril. Loomingulised tegevused aitavad patsientidel ennast leida ja tunda end täisväärtuslikuma osana ühiskonnas. Sageli ei saa muuta olukorda, aga mõnikord piisab sellega paremini toime tulemiseks vaid uue vaatenurga avastamisest.
 Lisaks loovteraapiatele soovime 2018 aastal viia läbi III vähipatsientidele mõeldud konverentsi.

MTÜ Eesti Vähiliit kasvas 1992. aastal välja Eesti Onkoloogide Teadusliku Seltsist, et tõhustada vähktõvevastast tegevust ja kaasata laiemat üldsust vähivastasesse võitlusesse.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid