Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Toetame orvuks jäänud lapsi ning neid kasvatavaid vanavanemaid!

Toetame orvuks jäänud lapsi ning neid kasvatavaid vanavanemaid!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
4 120.45 €
102 annetust
30 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu (VENÜ) projektil „Orbude toetuseks” on tähtis koht ema-isa hooleta jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elus. Orbude pensionäridest vanavanematel on kasinad võimalused, et  arendada oma hoolealuste huvimaailma, lapsed janunevad aga uute teadmiste ja kogemuste, muljete ning kontaktide järele. Praegu saab projekti kaudu toetust 18 peret, kus on 23 lapselast ja 22 vanavanemat.

Projekt pakub vanavanematele ainulaadset tuge, organiseerides erinevaid huvitegevusi, korraldades teatri- ja kontserdikülastusi ning ekskursioone. Tutvume Eesti vaatamisväärsustega ja pereettevõtetega ning kuulame ära nende edulood. Meie eesmärk on näidata lastele palju erinevaid võimalusi elus toimetulekuks ja kinnitada neile, et edu toovad selged eesmärgid ja sihikindlus ning kõik takistused on ületamiseks ja teevad tugevamaks.

Tänu teile, head annetajad, on projekti raames võimalik korraldada üritusi ning aidata neid eestkosteperesid, kes abi vajavad. Aasta-aastalt on laekumised suurenenud, seega on ka rohkem võimalusi pakkuda peredele meelepärast tegevust, lähtudes nende huvidest ning vajadustest. Näeme, et meie ühised tegevused aitavad siduda kahte täiesti erinevat põlvkonda.

Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing (VENÜ) tegutseb alates 1995. aastast ning ühendab ettevõtlikke eakaid. Nad on ulatanud abikäe nii iseendale, oma eakaaslastele kui ka noorematele, et muuta üheskoos argipäevad elurõõmsamaks ja mõtestatumaks. Kõik uued aktiivsed liikmed on teretulnud Kadriorgu kaasa lööma.

  • Kui toetad meie projekti 5 euroga, saame selle eest tasuda ühe lapse käelise tegevuse eest (2,5–3 tundi).

  • Kui toetad meie projekti 25 euroga, saame tasuda ühe lapse ühe kuu huviringi eest.

10eurose igakuise püsiannetusega aitad tagada ühele lapsele laagrikoha.

www.venu.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

 

Artiklid