Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
AITAME PARANDADA KOERAPERE ELUTINGIMUSED
Projekti Eesti Loomakaitse Selts: aitame üheskoos Eesti loomi! toetuseks tegi Margit Midro annetusalgatuse:

AITAME PARANDADA KOERAPERE ELUTINGIMUSED

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
415.00 €
26 annetust
600.00 €
See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Loomakaitse Seltsini jõudis informatsioon koerapere kohta, kes pidavat elama halbades tingimustes. Koerema ja arvatav isa on mõlemad lühikese nööri otsas. Kuut on kehvas seisus ja mõeldud ainult ühele koerale, kuhu kindlasti kutsikad sisse ei mahu. 

ELSi vabatahtlikud käisid kohapeal olukorda vaatamas. Koerte kuut on tõesti halvas seisus ja koer ise vaid 2 m nööri otsas. Koerte pidaja mõistab olukorda ja saab aru, et on koertega hädas. Kutsikatele on tehtud koht kuuri alla, kuhu nad saavad minna, millal soovivad. Kaltsudest on neile sinna ka pesad tehtud. Tegu ei ole kõige parema lahendusega, kuid kutsikad sinna ei jää. Kutsikad on 4 kuused ja valmis tegelikult uude koju minema.

Seltsi eesmärk on võtta mõned kutsikad enda hoiukodudesse, käia nendega loomakliinikus ja teha esmased protseduurid ning seejärel otsida neile uued kodud. Püüame vastavalt võimalustele aidata parandada ka kutsikate vanemate pidamistingimused. 

Vajame nende vahvate tegelaste eluolu parandamiseks Teie abi. Eeldatav summa, mis meil selleks kulub on 150€ ühe kutsika kohta. 

 

Artiklid