Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 535 370 €
Annetajatelt 2 541 228 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Suvekool noortele 2022
Projekti Riskikäitumisega noorte ja nende lähedaste toetamine ning noorte vaba aja sisustamine toetuseks tegi MTÜ RuaCrew – laste ja noorte sotsiaalsete probleemide ennetamine annetusalgatuse:

Suvekool noortele 2022

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
300.00 €
22 annetust
1 500.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Noored, kes on sattunud pahandustesse, kel on sotsiaalsed probleemid ja õigusrikkumised, ei pruugi leida ise lahendusi. Nad püüavad ise pääseteed leida ja õige hullemal juhul võib see lõppeda endalt elu võtmise või selle katsega. Noori tuleb toetada ja tegevusse suunata, et nende igapäevane toimetulek tulevikus oleks tagatud.

Noor, kes on juba pahandustesse sattunud, ei oska näha ise väljapääsu, kui meie täiskasvanutena teda sinnapoole ei suuna ja teisi võimalusi ei näita. Noored vajavad võimalust, hinnangutevaba suhtumist ja suunamist.

Aidake meil sihita noored tänavatelt tegevustesse suunata toetades MTÜ RuaCrew Suvekooli 2022.

Mida pakub MTÜ RuaCrew Suvekool noortele:

  1. Võimaldab pahandustesse sattunud noortel arendada oma sotsiaalseid ja meeskonnatöö-oskuseid eakaaslaste hulgas.
  2. Läbi erinevate praktiliste tegevuste ja mängude arenevad noore praktilised oskused ja avalduvad anded, mis neid ennastki üllatavad.
  3. Tänu mitteformaalsele õppemetoodikale on noored vastuvõtlikumad uutele teadmistele ja oskustele, muuhulgas läbi sportlike ja meelelahutuslike tegevuste.
  4. Toetab noori täiskasvanutega suhtlemisel, kes on neile eeskujuks ja aitavad neid hinnanguid andmata.
  5. Noored taas-avastavad läbi toetuse ja tegevuste oma eesmärgid ja soovid edaspidiseks eluks ning saavad kinnitust, et ka kõige raskemast olukorrast on lootust välja saada.

Kui oleme vahel teinud midagi väga halvasti, siis piisab kasvõi ühest inimesest, kes usuks, et muutus on võimalik – see annab jõudu ja lootust ka kõige raskemal hetkel. Aidake meil neid noori aidata, sest igaüks meist on väärt teist võimalust õigele käitumisele!

Artiklid