Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 748 206 €
Annetajatelt 3 373 757 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Toetame Kiievi lastehaiglat
Projekti Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele toetuseks tegi Tallinna Lastehaigla Toetusfond annetusalgatuse:

Toetame Kiievi lastehaiglat

Kuidas su annetus aitab?

417 annetust

16 394.43 €

See annetusalgatus on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Ukraina laste kannatuste leevendamine ei ole meie võimalus, see on meie kohustus. Kõik, mida saame teha valu leevendamiseks, on tunnustust väärt. Erakordses kriisis tuleb toetada neid, kelle abistamiseks on meil parimad võimalused.

Kiievi lastehaigla personal võitleb äärmiselt pühendunult ja ühtehoidvalt haigete laste elude eest. Tallinna Lastehaigla Toetusfond teeb kõik, et Kiievi lastehaigla väikeseid patsiente toetada – et nende ravi ei katkeks ja traumad saaksid parima leevenduse

Tallinna Lastehaigla Toetusfond alustas annetuste kogumist Kiievi lastehaigla Ohmatdyt toetuseks märtsis 2022. Praeguseks on Kiievisse pärale jõudnud kaks suurt abisaadetist erinevate aparaatidega, mille väärtuseks on kokku üle 270 000 euro. Keset sõjaõudusi tegutsev Kiievi lastehaigla sai omale erinevad uued hingamisaparaadid, tserebraaloksümeetrid, pulssoksümeetrid, aspiraatorid ja monitorid koos vajalike lisatarvikutega. TÜ Kliinikumilt saime soetada viis kasutatud hingamisaparaati, mis läbisid enne Ukraina poole teele saatmist põhjaliku hoolduse. Lisaks saadeti haiglas olevatele lastele mänguasju ja kaks euroalusetäit maiustusi, millest oli haigla juhtkonna sõnul lastele väga palju rõõmu.

Täname südamest kõiki häid Eesti inimesi, kes on teinud annetusi Kiievi lastehaigla toetuseks!

Artiklid