Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
74 060.50 €
244 annetust
100 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Suuname keskkonnas „Ma armastan aidata“ koguneva annetussumma Tallinna Lastehaigla kõige väiksemate patsientide toetamiseks ehk enneaegsete vastsündinute raviks.

Soovime teha omalt poolt kõik, et enneaegsetele beebidele, kes peavad pärast sündimist haiglas oma elu eest võitlema, oleksid tagatud parimad olmetingimused ja ravivõimalused.

Sügavalt enneaegsed vastsündinud on väga madalakaalulised, nad peavad kosuma ja kasvama kuvöösis ning nende elutähtsaid funktsioone toetavad mitmed aparaadid.

Heade annetajate toel soovime järgmisena soetada lastehaiglale magnetresonantstomograafia ehk MRT aparaadi. MRT on kaasaegne ja üha enam kasutatav uurimismeetod, mis võimaldab tugeva magnetvälja abil saada keha erinevatest piirkondadest ja elunditest nii kahe- kui kolmemõõtmelisi kujutisi. MRT aparaat ei kasuta ioniseerivat ehk röntgenikiirgust, mis on väga tähtis just laste puhul. Uuringu protseduur ei nõua patsiendilt erilist ettevalmistust, see on valutu ja veretu ning ohutu. MRT uuringuid saab teha kõigile lastele alates vastsündinutest.

Varasemalt oleme „Ma armastan aidata“ keskkonnas kogunenud annetuste abil soetanud ehhokardiograafia aparaadi ning mobiilse täisdigitaalse röntgeniaparaadi.

Samuti toetame annetajate abiga Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonda emapiimapanga loomist. Enneaegsena või haigena sündinud lapse jaoks on rinnapiim eriti suure tähtsusega. Paraku ei ole beebil alati võimalik oma ema rinnapiima saada – kas emal ei ole veel rinnapiima tekkinud, enda haiguse tõttu ei ole emal võimalik last imetada või ema ja laps ei viibi haiglas koos. Keerulises olukorras tagab emapiimapank ebaküpsele või haigele lapsele doonorpiima ning sellega võimalikult hea ravitulemi.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Lisainfo: www.toetusfond.ee

 

Artiklid