Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 294 353 €
Annetajatelt 3 066 859 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
25 519.66 €
40 annetust
100 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Suuname keskkonnas „Ma armastan aidata“ koguneva annetussumma Tallinna Lastehaigla kõige väiksemate patsientide toetamiseks ehk enneaegsete vastsündinute raviks.

Soovime teha omalt poolt kõik, et enneaegsetele beebidele, kes peavad pärast sündimist haiglas oma elu eest võitlema, oleksid tagatud parimad olmetingimused ja ravivõimalused.

Sügavalt enneaegsed vastsündinud on väga madalakaalulised, nad peavad kosuma ja kasvama kuvöösis ning nende elutähtsaid funktsioone toetavad mitmed aparaadid. Viimati soetasime „Ma armastan aidata“ keskkonnas kogunenud annetuste abil mobiilse täisdigitaalse röntgeniaparaadi.

Heade annetajate toel soovime järgmisena soetada lastehaiglale ehhokardiograafia aparaadi. Ehhokardiograafia on südame uurimise meetod, mille puhul rakendatakse kõrgsageduslikku ultraheli.  See on peamine uuring kaasasündinud südamerikete diagnoosimisel ja jälgimisel enne ning pärast operatsiooni. Ehhokardiograafia suurim eelis on mitteinvasiivsus, seetõttu saab teha riskivabalt uuringut kõigile, ka väga väikestele enneaegsetele. Uue kõrgetasemelise aparaadi maksumus koos vajalike lisadega on ca 250 000 eurot.

Samuti toetame annetajate abiga Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonda emapiimapanga loomist. Enneaegsena või haigena sündinud lapse jaoks on rinnapiim eriti suure tähtsusega. Paraku ei ole beebil alati võimalik oma ema rinnapiima saada – kas emal ei ole veel rinnapiima tekkinud, enda haiguse tõttu ei ole emal võimalik last imetada või ema ja laps ei viibi haiglas koos. Keerulises olukorras tagab emapiimapank ebaküpsele või haigele lapsele doonorpiima ning sellega võimalikult hea ravitulemi.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Lisainfo: www.toetusfond.ee

 

Artiklid