Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 753 485 €
Annetajatelt 3 379 036 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Toetav suvelaager seksuaalvägivalla ohvritele
Projekti Eesti SV Tugigrupid: aita toetada seksuaalvägivalla ohvreid ja ennetada seksuaalkuritegusid toetuseks tegi Katrin Arvisto annetusalgatuse:

Toetav suvelaager seksuaalvägivalla ohvritele

Kuidas su annetus aitab?

1 annetust

17.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Augusti alguses toimub MTÜ Eesti SV Tugigruppide traditsiooniline suvelaager, tänavune laager on järjekorras juba viies.

Suvelaagrisse tulevad kokku kõikide tugigruppide liikmed üle Eesti, kes saavad veeta kolm sisukat päeva toetavas ja sõbralikus keskkonnas. Laager pole siiski ainult lõbu, vaid ka tõsine töö tervenemise suunas. Selleks osalevad laagris alati erinevad spetsialistid alustades psühhoterapeutidest. See on eriti oluline inimeste jaoks, kellel pole võimalik terapeutide vastuvõtul käia. Esiteks on see üsna kallis ja teiseks on Eestis ka vähe terapeute, kes oskavad aidata seksuaalvägivalla ohvreid. Tugigruppide suvelaagris on ka neil inimestel võimalik teraapiast osa saada.

Annetused lubavad kutsuda laagrisse professionaalseid vaimse tervise spetsialiste, tantsuterapeudi ja kunstiterapeudi, kes kõik aitavad kaasa lapsepõlves seksuaalvägivalda kogenud inimeste tervenemisele.

Oleme väga tänulikud toetuse eest!

Artiklid