Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti SV Tugigrupid: aita toetada seksuaalvägivalla ohvreid ja ennetada seksuaalkuritegusid

Eesti SV Tugigrupid: aita toetada seksuaalvägivalla ohvreid ja ennetada seksuaalkuritegusid

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 801.00 €
74 annetust
40 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lapsepõlve seksuaalvägivald toob kaasa nii vaimse kui füüsilise tervise probleeme, millest on ilma kõrvalise abita võimatu vabaneda. Üle poole tugigrupi liikmetest on intsesti ohvrid, s.o neid on seksuaalselt väärkohelnud oma pereliige. Rohkem kui pooled ohvritest on sellel ajal olnud alla 6-aastased. 

Täna on suur puudus vaimse tervise spetsialistidest, kes oskavad aidata seksuaalvägivalla ohvreid, seetõttu on gruppide olemasolu äärmiselt vajalik. Olemasolevate pädevate terapeutide juurde on järjekorrad väga pikad ning nende teenuse hind kõrge. Paljude ohvrite ainukeseks abi saamise võimaluseks on MTÜ Eesti SV Tugigruppide anonüümsed ja ohvritele suunatud turvalised tugigrupid

Meie tugigruppide liikmed on ühe kõige varjatuma kuriteoliigi ohvrid. Meie tugigruppidest leiavad nad anonüümselt tuge, abi ja mõistmist.

Lisaks ohvrite toetamisele tegeleme ennetustööga ning 2024. aasta alguses soovime korraldada seksuaalvägivalda kajastava konverentsi: “Poiste vastu suunatud seksuaalvägivald ja seksuaalvägivald spordis”. 

  • Kui 35 inimest annetab igaüks 5 eurot, saame maksta kogu aasta Zoomi eest, mis on vajalik veebigrupi jaoks, kus osalevad füüsilise puudega inimesed ja väikelaste emad
  • kui 15 inimest annetab 10 eurot, saame maksta ühele grupijuhile kohtumise eest tasu
  • kui 10 inimest annetab 25 eurot, saame maksta ühele terapeudile grupiteraapia eest.

Aitäh, et hoolid!

Vaata lisaks: svtugigrupp.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid

Lapsepõlv on aeg, mis peaks olema igale lapsele õnnelik

02.07.2023

"Lapsepõlv on aeg, mis peaks olema igale lapsele õnnelik. See peaks olema rõõmurohke ja murevaba. Lihtsalt nautida sõpradega koos ajaveetmist – kasvõi lihtsalt istudes soojal suvepäeval, selg vastu majaseina, noppides murus kasvavaid hapuoblikaid ning süües neid koos kuivatatud soolakalaga. Paraku ei saa väga paljud lapsed enda lapsepõlve nautida. Meie ümber on palju inimesi, kes võtavad lapselt selle rõõmu ja muretuse, lapselikkuse ning annavad vastu valu, hirmu ja ahastuse. Selline on ka minu lugu," räägib Kristi (37).

Loe edasi