Loome koos iga inimese inimõigusi austava Eesti

Loome koos iga inimese inimõigusi austava Eesti

Kuidas su annetus aitab? »

180 annetust 4 836.00 / 6 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetajate abil oleme eelnevatel aastatel välja andnud aruande “Inimõigused Eestis”, abistanud Sarah’t ja Kristiinat elamisloa asjas, leidnud kohtu abil lahenduse osale kooseluseaduse rakendussätete puudumisest tekkinud probleemidest, oleme taganud varjupaigataotlejatele kvaliteetse õigusabi andmise ja kaitseme Rakvere filmifestival Festhearti ebaõigluse eest. Samuti jätkame seismist selle eest, et puuetega inimestele oleks tagatud võrdsed võimalused. 2017. aastal andsime 100 Eesti inimese toel välja aruande “Inimõigused Eestis 2016–2017”. See näitab, et annetused lähevad alati õigesse ja olulisse kohta: inimõiguste kaitsesse täna ja tulevikus.

4 836.00 / 6 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid