Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 825 416 €
Annetajatelt 1 922 072 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Noored Kooli: “Aita Narva lapsed linnalaagrisse!”

Noored Kooli: “Aita Narva lapsed linnalaagrisse!”

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 812.00 €
101 annetust
7 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Noored Kooli linnalaager Narvas

Järgmise aasta juulis toimub Narvas 400 lapsele 2-nädalane linnalaager ning et lapsed saaksid kõigist plaanitud tegevustest osa võtta, vajame teie kõigi väikest panust! Vaja on koguda 7000€ ning oleme tänulikud iga annetuse eest. Näiteks:

5 eurot: üks Narva laps saab osaleda ühes eestikeelses linnalaagri tunnis

10 eurot: üks Narva laps saab osaleda ühe päeva eestikeelses linnalaagris

25 eurot: üks Narva laps saab osaleda ühe nädala eestikeelses linnalaagris
 

Linnalaagrist lähemalt

Noored Kooli programmis käivad õppimine ja õpetamine käsikäes. Et uued programmi osalejad oleksid elu esimeseks 1. septembriks õpetajana valmis, õpivad nad suvel 6 nädala jooksul kõike esmast vajalikku. Väga oluline osa on Noored Kooli osalejate esmases õppes praktikal – päris õpilaste õpetamisel 2 nädala jooksul linnalaagri formaadis.

Viimased 6 aastat oleme linnalaagrit korraldanud Ida-Virumaal. Alustasime Kiviõlis, kus meie missiooniks oli tuua kokku kohalikud vene- ja eestikeelse kooli õpilased ja anda neile võimalus täiendada oma matemaatika, eesti keele või inglise keele teadmisi projektõppe formaadis. 2018. aastal kolis linnalaager Narva, kus meil on võimalus töötada rohkemate õpilastega ning pakkuda neile eesti keele õppimise ja kasutamise kogemust julgustavas ja toetavas keskkonnas.

2021. aastal korraldame järgmise eestikeelse linnalaagri Narva õpilastele. Noored Kooli osalejad saavad hindamatu kogemuse õpetajana töötamisest. 400 Narva last saavad julguse eesti keelt kasutada ja teadmise, et nad suudavad ja neisse usutakse.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.nooredkooli.ee

facebook.com/nooredkooli

Artiklid