Tagasi Kooli: aita klassi ette tuua inspireerivad eeskujud ja eksperdid!

Tagasi Kooli: aita klassi ette tuua inspireerivad eeskujud ja eksperdid!

Kuidas su annetus aitab? »

11 annetust 375.00 / 375.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tagasi Kooli: e-külalistunnid igasse kooli


Milline on tuleviku kool? Vähemalt osa sellest toimub üle interneti. Teeme koos nii, et kasutame juba täna tehnoloogiat kasulikult ära ja toome e-külalistunnis YouTube'i otseülekandes õpilased kokku erinevate ekspertidega ja räägime interneti turvalisusest, karjäärivõimalustest, leiutamisest jpm. Sinu annetuse toel toome õpilasteni inspireeriva külalisõpetaja, kes annab praktiliste näidetega e- külalistunni aktuaalsetel teemadel. Tunnid toimuvad YouTube'i otseülekandena ja neist saavad võrdselt osa võtta kõik Eesti õpilased. 

Ühe e-külalistunni tegemiseks vajame 375 eurot, mille abil tagame õpilastele kvaliteetsed otseülekanded ja õpetajatele praktilised õppematerjalid. Iga annetus loeb, sest kui 375 eurot saab täis, teeme tunni ära.

E-külalistunnid tõstavad õpilaste motivatsiooni õppida
Juba toimunud e-külalistundidest on otseülekandes osa võetud rohkem kui 140 000 korda, need on õpilased 1.-12. klassidest 80%-st koolidest. Õpetajate hinnangul aitavad e-külalistunnid õpilastel saada vastuseid enda jaoks olulistele küsimustele. Lisaks aktiveerime nii õpilasi, keda on raske tavaõppetöösse kaasata. Õpetajad ise saavad abi aktuaalsete teemade käsitlemisel ning uusi õppemeetodeid.

Külalistunnid aitavad tuua praktilise elu kooli

MTÜ Tagasi Kooli edendab hariduse päriselulisemaks muutumist vabatahtlike külalisõpetajate koolitundidesse kaasamise kaudu. Loe rohkem Tagasi Kooli kodulehelt. Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

375.00 / 375.00 €
  • Eraisikute annetused

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid