Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
70 184.87 €
2379 annetust
75 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lapse vähidiagnoos on traumaatiline nii lapsele kui kogu tema perele. Haiguse ravi on tihtipeale väga pikk ja nõuab vähemalt ühe lapsevanema täielikku pühendumist. Seetõttu vajatakse paljudes peredes nõu ja tuge lapse haiguse ja raviga toimetulekuks. Oleme loonud vähihaigetele lastele ja nende peredele tugiteenuseid pakkuva tugikeskuse ning toetusvõrgustiku, mis koondab meie liidu liikmeid ning spetsialiste, et pakkuda:

  • peredele kogemusnõustamist ja tuge;
  • psühholoogilist nõustamist;
  • tegevus- ja kunstiteraapiat haiglaperioodil;
  • väljaspool Eestit teostava ravi korral transpordikulud;
  • tuge leinavatele vanematele;
  • toetavaid ühistegevusi (teraapilised seminarid erinevad loengud ja vestlusringid vanematele ning ühised ettevõtmised haiglas viibivatele lastele).

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit loodi 1992. aastal, et toetada kõiki Eesti peresid, kus on või on olnud lapseeas haigestunud vähihaige laps.

  • Annetades 5 eurot – toetad Tallinna ja Tartu hematoloogia-onkoloogia osakondades lastega tegelevate loovterapeutide tegevust (iga 5 euro eest saab 15 min loovteraapiat haiglas).
  • Annetades 10 eurot – võimaldad kasutada vähihaigel lapsel ja tema perele psühholoogi või muu erialaspetsialisti teenust, võimaldada lapsevanemal maksimaalselt panustada lapse raviprotsessi (iga 10 euro eest saab 30 min teraapilist nõustamist).
  • Annetades 25 eurot - aidad kaasa mitme lapse ravile, saates raviga seonduvad korduvad kiireloomulised (24-tunnine eritransport) analüüsid Soome või Taani laborisse uuringuteks, mida Eestis ei ole võimalik teostada.

http://www.vahilapsed.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

RAHVUSVAHELINE VÄHIHAIGETE LASTE PÄEV ON 15.02

11.02.2021

Rahvusvahelist vähihaigete laste päeva hakati 15. veebruaril tähistama 2002. aastal ülemaailmse võrgustiku Childhood Cancer International (CCI) poolt, et tõmmata tähelepanu vähihaigete laste ning nende perede olukorrale. Tänaseks on sellest saanud ülemaailmne koostöökampaania, mille eesmärk on teadlikkuse tõstmine lapseea vähist ning väljendada tuge vähktõbe põdevatele, haigusest tervenenutele lastele ja noorukitele ning nende peredele. Me toetame vähki põdevaid lapsi ja noorukeid ning nende peresid – tunnustame nende vaprust, julgust ning vastupidavust.

el päeval on kõikide meie mõtted ja südamed vähihaigete lastega. Lastega, kes vaatamata raskele haigusele, pidevale haiglas viibimisele ning koormavale ravile, soovivad vaid olla lapsed – mängida, jonnida, naerda. Lastega, kelle jaoks iga päev on võit. Vähihaigete laste päeva puhul kantakse kuldset üle maailma, et  näidata oma toetust vähihaigetele lastele.  Kuldne on värv, mis märgib tugevust, julgust ja vastupidavust. Lapsed on meile kallid ja tugevad nagu kuld.

Lootus on kõige võimsam ravim ja see on parim kingitus, mille me suudame anda vähihaigetele lastele ning nende peredele.

Lootus, et on olemas homne päev.

Lootus helgemale ja tervemale tulevikule.

Lootus, et üksteist toetades suudame ületada lapseea vähi põhjustatud valu ja kannatusi.

Kanname koos kuldset linti, mõeldes meie keskel elavatele kangelastele ning anname endast parima, et igal lapsel oleks homne.

Tagasi