Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 729 991 €
Annetajatelt 3 355 542 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Doktor Kloun: naerul on võlujõud!

Doktor Kloun: naerul on võlujõud!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 171.00 €
71 annetust
25 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Haiglates ravil olevad lapsed saavad väga head meditsiinilist tuge. Samal ajal võib haigla olla eriti laste jaoks hirmutav, kurbust tekitav ja igavust loov keskkond - ollakse eemal turvalisest kodust ja koolist ning sõpradest. Doktor Klounid külastavad lastehaiglaid aastaringselt, et väikesi patsiente läbi mängu ja naeru jõustada.

Sinu annetuse toel saame korraldada iganädalasi ja aastaringseid Dr Klounide rõõmuvisiite Tallinna Lastehaiglas, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus, Maarjamõisa Haigla lastekirurgia- ja onkoloogia osakonnas ja Narva Haiglas.

Huumori osa laste ravis on tunnustanud kõik Eestis lapsi ravivad meedikud. Doktor Klouni ülesanne on viia lapsed haiglarutiinist vallatuste maailma, lapsed saavad mängida kaasa ja unustada valusad ja hirmutavad meditsiinilised protseduurid. Doktor Klounidel on samuti oma suur osa lapsi toetaval teraapial, põhinedes mängul ja naeru võlumisel raskelt rusutud keskkonnas. On tehtud teadusuuringuid, et tänu haiglaklounidele positiivseid emotsioone ja naeru kogenud lapsed taluvad paremini erinevaid protseduure ning nende hirm valges kitlis meediku ees on leevenenud.

Haiglaklounide organisatsioonid töötavad üle maailma juba enam kui 40 aastat ja sajad haiglad üle maailma on haiglaklounide programmid heaks kiitnud. Doktor Kloun MTÜ on asutatud 2006. aastal ja 16 aasta jooksul on Dr Klounid külastanud enam kui 24 000  haiglas viibinud last.

  • Püsiannetusega 5 eurot saab lastehaiglatesse soetada mänguvahendeid.
  • Püsiannetusega 10 eurot on võimalik veelgi enam leida lastele kingitusi ja samuti rekvisiite Dr Klounide rõõmuvisiitide teostamiseks.
  • Püsiannetusega 25 eurot saate aidata helgeid ja vapraid Dr Kloune, andes neile võimaluse saada järjepidevaid koolitusi, kovisoone ja sihtotstarbelisi stipendiume, et kanda seda hella missiooni südamest ja vabatahtlikuna.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Vaata lisaks: doktorkloun.ee

Artiklid