Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Aitame leinas lastel taas leida rõõmu! (MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm)

Aitame leinas lastel taas leida rõõmu! (MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm)

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
38 210.34 €
1125 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Laste ja Noorte Kriisiprogramm pühendub leinas laste toetamisele. Kahjuks kogeb igal aastal armsa inimese surma järgset kaotusvalu sadu lapsi.

Sinu annetused aitavad neil taas leida rõõmu, usu endasse ja tulevikku. Annetuste toel viime läbi lastele ja noortele leinatoetuslaagreid (kuni 12 päeva aastas). Lisaks pakume abi individuaalteraapias ja leinatoetusgruppides.

Oleme 25 aasta jooksul ainsana Eestis läbi viinud leinatoetusgruppe ja -laagreid lähedase kaotanud lastele ja noortele ning neis on tänaseks osalenud juba üle 1000 lapse ja noore. Toetame ka laste peresid. Leinatoetuslaagrites kogevad lapsed mõistmist ning saavad tuge grupijuhtidelt grupikohtumiste ja individuaalvestluste kaudu. Peredele on programm tasuta.

Laagripäevad on täidetud toredate üritustega (loov- ja spordiüritused, töötoad, etendused, ekskursioonid).

Laste ning perede tagasiside programmile on väga hea. Lastele on teenus tasuta.

  • 5€ annetus tagab lapsele loovtöövahendid leinatoetuslaagris.
  • 15€ annetus võimaldab lapsel osaleda leinatoetusgrupis ühel laagripäeval.
  • 30€ annetus kindlustab lapse majutus- ja toitlustuskulud üheks laagripäevaks.

Aitäh, et aitad lapsel leida rõõmu!

www.lastekriis.ee

https://www.facebook.com/lastekriis

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Leinas lapsed ja noored on oodatud toetuslaagritesse

18.04.2022

Kahjuks kaotab igal aastal erinevatel põhjustel ema või isa üle 500 lapse ja noore. Need lapsed vajavad sageli spetsialistide abi. MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm on juba 27 aastat viinud läbi leinatoetuslaagreid, mis on laste ja vanemate hinnangul olnud neile oluliseks toeks leinaga toimetulekul. Tänu headele toetajatele on laagrid olnud peredele tasuta. Nüüd on alanud ettevalmistused 2022/2023 laagrihooajaks.

Ettevalmistuste käigus kohtuvad MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi esindajad tuge vajavate laste ja peredega. Laagriprogrammis saab osaleda kuni 45 last üle Eesti.
Laagrites saavad lapsed selgitust ja mõistmist grupijuhidelt ning toetust eakaaslastelt. Tegevused on mitmekesised ja toredad.

Lisaks laagritele soovime lastele ja peredele pakkuda individuaalset leinanõustamist või traumateraapiat. Vajadus on ka erinevate tugigruppide järele - väikelaste vanematele, enesetapu tõttu sõbra kaotanud noortele jm.

Laste rahulolu laagriga annavad edasi kahe erinevas vanuses lapse järgnevad sõnad. Väike tüdruk kirjutab "See laager on parim laager, kus ma käinud olen”. Teismeline võtab kokku paljude laste mõtted: "Ma olen teile südamest tänulik. Olen siit saanud inimesi, keda võin nüüd sõpradeks nimetada. Me oskame üksteist toetada ja aidata paremini kui keegi teine. Me õppisime kaotusega toime tulema ning kuidas olla ja mida teha, kui me satume emotsioonides ning hinges musta auku. Lapsed ja noored, nagu meie, tõesti vajavad seda laagrit. Te mõistaksite paremini, kui näeksite, kuidas me üksteist tugevamaks teeme lihtsalt koos olles”.

Aitäh, et aitad meil aidata leinas lapsi ja noori!

Küsimuste korral palun kirjuta lastekriis@lastekriis.ee

Tagasi