Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 826 116 €
Annetajatelt 1 922 772 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Eesti Seksuaaltervise Liit „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
4 584.00 €
106 annetust
25 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

www.seksuaaltervis.ee pakub noortele seksuaalsust ja tervist puudutavat infot ning „Küsi nõu“ rubriigis nõustavad asjatundjad noori eesti ja vene keeles.

Sinu annetuse abil pakume noortele internetinõustamist, et nende seksuaalne areng kulgeks tervelt ja turvaliselt. Annetades 4,62 eurot, tagad, et ühe noore esitatud küsimus saab nõustajalt pädeva ja personaalse vastuse.

Meie 18-s noorte nõustamiskeskuses (seksuaaltervis.ee/noorte-noustamiskeskused) saavad noored soovi korral anonüümselt nõu küsida 30 oma eriala asjatundjalt (sh arstid, psühholoogid, sotsiaaltöötajad).

Asjakohane teave parandab noorte suhtlemis-ja toimetulekuoskusi seksuaalsusega seotud küsimustes, aidates neil teha isiklikus elus vastutustundlikke ja tervislikke otsuseid, hoiduda riskikäitumisest, otsida nõu ning abi.

Eesti Seksuaaltervise Liidu koordineeritud noorte nõustamiskeskustesse pöördutakse üle 33 000 korra aastas, internetinõustamisega jõutakse ligikaudu 4000 abivajajani aastas ning noorte nõustamiskeskustes pakutavate seksuaaltervisealaste loengutega iga-aastaselt vähemalt 5 000 nooreni. Lisaks pakume koolitusi spetsialistidele.

Organisatsioon ei ole kantud tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

seksuaaltervis.ee

Artiklid