Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 373 031 €
Annetajatelt 3 145 537 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
40 054.32 €
1404 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Fondi eesmärk on pakkuda raskelt või krooniliselt haigetele lastele ning nende lähedastele emotsionaalset tuge – rõõmu, positiivseid elamusi ja hingejõudu, mis aitavad kurnaval haigusteekonnal toime tulla

Minu Unistuste Päevas tegutseme selle nimel, et iga tõsiselt haige laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ja kogeda positiivseid emotsioone, mis toetavad tema ravi ning haigusega kaasnevaid üleelamisi. Fondis tegutseb üle 80 innuka vabatahtliku, kes korraldavad meie sihtrühma lastele elamusterohkeid unistuste sündmusi. Teeme koostööd Eesti suurimate haiglatega ning mitmete patsientide ühingutega üle Eesti. Minu Unistuste Päeva põhifookus on personaalsetel unistuste päevadel, mille raames korraldame arstide poolt nomineeritud lastele nende unistustest ja soovidest lähtuva päeva, mis on täis kõige paremaid emotsioone, üllatusi ning erilisi hetki. Lisaks organiseerime lõbusaid sündmusi Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Lastekliinikus, suuri perepäevasid väljaspool haiglakeskkonda, et lapsed ja nende pered saaksid koosveedetud ajast rõõmu tunda ning inspireerivaid üritusi sihtrühma lastevanematele, et toetada nende vaimset tervist. Aastas korraldab fond ligikaudu 100 unistuste sündmust. Aitame uskuda ja unistada ning unistustel täituda!

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, perepäevasid ning üritusi lastehaiglates: 

  • Näiteks kahe püsiannetaja igakuise 10 eurose panusega saame korraldada meeleoluka mänguhommiku lastehaiglas, kus lapsi külastab nt Pipi, Lotte või hoopis Kloun.
  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega aastas saame personaalse unistuste päeva raames korraldada lapsele meelepärase lõunasöögi elamuse pitsarestoranis.
  • Või ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose annetusega aastas saame tasuda perepäeva raames videograafile ilusate hetkede jäädvustamise eest.

www.minuunistustepaev.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Rapuntsel külastas lastehaiglat

08.12.2022

Pikad juuksed ja lilla kleit, selle muinasjutulise tegelaskuju tunnevad ära igas vanuses lapsed. Elevust tunnevad ka arstid ja õed. Nii mõnedki hüüavad: “See oled ju sina, Rapuntsel!”.

Pikkade juustega sõbralik tüdruk tervitas haiglaravil olevaid lapsi ja veetis nendega koos aega. Esialgu ei kiirustanud Rapuntsel oma kotikese sisu avama ja lihtsalt uuris, kuidas lastel ja vanematel läheb. Palju jagati Rapuntselile infot, mitu päeva on nad juba haiglas viibinud ja kuidas toit maitseb. Viimase kohta kuuldub ainult positiivseid sõnu, iseasi, kas ühel või teisel isu jätkub. Selgeks sai ka mitme lapsega vesteldes see, et voodil pole viga midagi ja on isegi suurem kui kodus, kuid oma voodi on ikka parim. 

Seekord oli lastel võimalus meisterdada laternat ja kaunistada see lilledega. Lisaks võttis Rapuntsel kaasa mõned vahvad kaardimängud, mis sobivad igas vanuses lastele. “Taevas kuu, sädelevad tähed, näitavad sulle helget teed..” kõlasid laulusõnad nii mõneski palatis. Ema poetas pisara ja ütles: “Nii ilus!”. Kiirustamata, kohal olles veetis Rapuntsel haiglas paar tundi. “Ema, siin käis praegu päris Rapuntsel!” ütles tüdruk Rapuntseli lahkudes emale telefonis. Muinasjututegelane lahkus tänutundega ja siiraste soovidega haigla poole tagasi vaadates: “Kiiret paranemist, jõudu ja rõõmsat meelt!”

Suur tänu kõigile Ma Armastan aidata annetajatele, et aitate haigete laste unistusi täita!

Tagasi