MTÜ Igale Lapsele Pere: “Toeta turvalise pere ja teraapilise hoolduse võimalust igale vanemlikust hoolest ilma jäänud lapsele!”

MTÜ Igale Lapsele Pere: “Toeta turvalise pere ja teraapilise hoolduse võimalust igale vanemlikust hoolest ilma jäänud lapsele!”

Kuidas su annetus aitab? »

228 annetust 5 755.35 / 25 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?


Katkise hingega ja oma sünniperekonnast ilma jäänud last aitab kõige paremini teadlik ja ise toetatud kasuvanem. Ühingu tugitegevuste eesmärgiks on vanemate teadlikkuse ja võimekuse järjepidev kasv, et tagada lapse arenguks vajalik turvaline ja toetav pere. 

Sinu annetuse abil jätkame üle Eesti kasuvanemate tugigruppide läbiviimist, pakkudes selle läbi peredele psühholoogilist ja majanduslikku tuge. Soovime laiendada võimalusi kasuvanema teekonnale asuda soovivate inimeste nõustamiseks, juhendamiseks, lapse perre tulekul perede püsivaks toetamiseks ning vajaliku toetava kaasaegse teabe, õppematerjalide ning kirjanduse eesti keeles väljaandmiseks ning levitamiseks.

Meie suurem unistus on tugikeskuse ülesehitamine, mille kontseptsioon on tugevdada perekondi ja lõpetada laste asutustes kasvamine.

Sinu annetus aitab meil jõuda kahe olulise strateegilise eesmärgini:
1.    Võimaldame lastel kasvada üles püsivas, turvalises ja hoolivas perekonnas ja 
2.    tagada kvaliteetseks asendushoolduseks vajalike teadmiste kasvu ja laiema valiku.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.kasupered.ee/

https://www.facebook.com/igalelapselepere/

5 755.35 / 25 000.00 €
  • Eraisikute annetused

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid