Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
SEB Heategevusfond: Aitame lapsi ja noori, kes ei saa päritoluperes kasvada

SEB Heategevusfond: Aitame lapsi ja noori, kes ei saa päritoluperes kasvada

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 282.56 €
59 annetust
20 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Viime läbi suhtlemise koolitusi lastele ja noortele, kes ei saa kasvada oma päritoluperes. Projekti sihtrühma kuuluvad asendushooldusel olevad ja ellu astunud noored vanuses 15-25. Noored, kellel puudub vaimse tervise probleemidega toimetulekuks tihtipeale täiskasvanute tugi ja toetus. Neil noortel on väiksem teadlikkus oma õigustest ning nad ei tea kuhu ja kelle poole tuleks abi saamiseks pöörduda. 

Projekti eesmärk on neid noori jõustada: pakkuda neile võimalusi kogeda ja leida sobivaid viise ning tööriistu enda vaimse heaolu hoidmiseks ning järjepidevaks toetamiseks, sh lapseeas kogetud traumadega toimetulekuks. Usume, et sellega toetame nii noori kui ka tulevikus lapsi, kes neile sünnivad.

Noortel on võimalus 2-3 korda aastas osaleda suhtlemise koolitusel, millest võtab korraga osa 15-20 noort. Järgmise 3 aasta jooksul osaleb baaskoolitusel 50-80 ja jätkugrupis kuni 100 noort. 

21-aastase koolitusel osalenud noore tagasiside: „Minuga on kaasas mõte, et suhtluses on kõige olulisem see, et tunned, et sind mõistetakse. Kui kvaliteetne on minu elu, selle eest vastutan vaid mina, mitte keegi teine.“

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid

Suhtluskoolitus aitab keeruliste olukordadega toime tulla

30.06.2023

Annetuskeskkonnaga liitus juunikuus SEB Heategevusfond, mis on enam kui 17 aasta jooksul toetanud Eestimaa erinevates piirkondades tegutsevaid laste turva- ja perekodusid ning seal peatuvaid lapsi. Armastanaidata.ee keskkonnas kogub fond annetusi asendushooldusel olevate noorte suhtlemisoskuste koolituste jaoks.

Loe edasi