Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
14 258.30 €
268 annetust
50 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on valdavalt vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Tegutseme fondis selle nimel, et  iga rasket või kroonilist haigust põdev laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ning kogeda positiivseid emotsioone, mis annavad hingejõudu raske haigusega toimetulekuks.

Minu Unistuste Päev korraldab aastas üle 100 unistuste sündmuse. Iga nädal täitub mõne vapra unistaja suurim südamesoov! Tänu Tallinna Lastehaigla ja Tartu Ülikooli Lastekliiniku arstidele/õdedele ning mitmetele patsiendi ühendustele, kellega fond koostööd teeb, jõuavad meie personaalsesse unistuste päeva programmi just need lapsed, kes vajavad oma ellu positiivset energialaengut või tunnustavat paid. Fondis tegutseb aastaringselt 100+ vabatahtlikku, kes korraldavad unistuste sündmusi raskelt haigetele lastele üle Eesti.

Lisaks personaalsetele unistuste päevadele aitame tuua helgust ja rõõmsaid hetki ka haiglaravil olevatele lastele. Vahvad kostümeeritud tegelased on Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Lastekliinikus laste poolt pikisilmi oodatud külalised, kes toovad elevust nii väikestele kui ka suurtele ning aitavad ebameeldivate protseduuridega läbielamised seljatada. Arstid on kinnitanud, et positiivselt meelestatud lapsed on ka ravile vastuvõtlikumad.

Selleks, et saaksime tuua erilisi hetki ja elamusi võimalikult paljudele lastele, korraldame aastas mitmeid suuri perepäevi, kus sarnase kogemusega lapsed ja nende lähedased saavad toetavas keskkonnas üheskoos lustida ning veeta kvaliteetselt aega oma lähedastega.

 

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, perepäevasid, üritusi lastehaiglates ning muuta haiglaravil viibivate laste jaoks veedetud aeg helgemaks:

  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega saame ühele unistajale ja tema perele pakkuda elamuse veekeskuses.

  • Kahe püsiannetaja igakuise 15 eurose panusega saame haiglaravil olevaid lapsi rõõmustada vahva kostümeeritud tegelasega.

  • Ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose panusega saame perepäevale kaasata professionaalse peojuhi.

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Minu Unistuste Päeva kohta leiad rohkem infot:

www.minuunistustepaev.ee

Facebookis: https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

Instagramis: https://www.instagram.com/minu_unistustepaev/

Lumivalgeke lastehaiglas

22.06.2023

Nahk on valge kui lumi, huuled punased kui veri ja juuksed mustad nagu eebenipuu. Lastele on tulnud külla muinasjutust tuntud tegelane – Lumivalgeke!

Tegelase saabumine haiglasse tekitas rõõmu ka mitmele haigla töötajale, kes möödaminnes Lumivalgekest tervitasid ja lapsepõlvemälestusi jagasid. „Kop-kop, kas tohib sisse tulla?“ uurib muinasjututegelane enne palatisse sisenemist. Haiglapersonal on abiks juhendama, millistesse palatitesse võib minna ja kuhu mitte. „Sinna minge muidugi, tal on kindlasti hea meel teie külaskäigu üle,“ julgustas haiglatöötaja saabunud külalist.

Enne ühiste mängude mängimist rääkis ta lastega, kes on üldse Lumivalgeke ja mis muinasjutuga on tegu. Kaasa võetud kotis oli kolm erinevat mängu, et olla valmis mängima nii päris pisikese kui ka juba suurema lapsega. Olenevalt laste tervisest mängime lauamängu, kas voodi serval või laua taga. Kindel on üks, põnevust jagus igal juhul ja see oli igati hea vaheldus päevastele tegevustele. „Aitäh teile, saan natukene oma asju teha,“ teatas ema õrnal toonil tänutundega. Suurima hea meelega mängis Lumivalgeke lastega üheskoos ja kohtumise lõppedes kinkis ta lastele ühe pildikese, mille saab käe peale panna.

Täname kõiki armastan aidata keskkonnas annetajaid, et aitate haigete laste unistustel täituda!

Tagasi