Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 680 460 €
Annetajatelt 3 306 011 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
MTÜ Isata Laste Heaks: „Sinu annetus aitab üksikvanemaga perede lastel paremini toime tulla!“

MTÜ Isata Laste Heaks: „Sinu annetus aitab üksikvanemaga perede lastel paremini toime tulla!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
14 067.67 €
439 annetust
20 209.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

MTÜ Isata Laste Heaks toetab üksikvanemaga peredes kasvavaid lapsi. 2014. aasta novembris avasime Tallinna kesklinnas päevakeskuse, kus pakume pärast kooli 20-le lapsele  toitlustamist, õpiabi ja erinevaid huvialategevusi,mida üksikvanemad ei saa alati rahaliselt lubada. Annetusi soovime kasutada Päevakeskuse ülalpidamiseks ja erinevate ürituste läbiviimiseks lastele 2018. aasta kevad-, sügis-, ja talve hooajal, s.o jaanuarist - detsembrini 2018. a. .

25 euro eest saame pakkuda ühele lapsele ühe sooja söögikorra peale kooli, õpiabi ja arendavaid vabaaja tegevusi ning katta ka lastega tegelevate tugiisikute koolituse ja ruumide rendikulud. 

Samuti võimaldab Teie toetus tasuda projektijuhtimise ja raamatupidamisega seotud kulud. Meie tegevuse tulemusena paraneb ühe vanemaga perede ja laste toimetulek ning majanduslik olukord. Samuti kasvab ühiskonnas enesekindlamate noorte arv, mis kujundab tervema ühiskonna.

MTÜ Isata Laste Heaks loodi 2009. aastal. Eestis kasvas 2017. aastal Statistikaameti andmetel üksikvanematega peredes kokku 27559 last, nendest  Tallinnas  11322.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.isatalasteheaks.ee/et/avaleht/

 

Mida saime annetuskeskkonna kaudu annetatud rahaga korda saata 2016. aastal ja millised on 2017. aasta plaanid.

14.01.2017

Annetuskeskkonna kaudu annetatud raha abil saime 2016. aastal pakkuda üksikvanemaga perede lastele Päevakeskuse külastamise võimalust ja mitmeid üritusi ning huvialategevusi, mida soovime pakkuda samuti 2017. aastal.

2016. aastal oli meil võimalik korraldada üksikvanemaga perede laste heaks mitmeid üritusi ja lapsed said külastada avatud Päevakeskust aadressil Toompea 3, Tallinn, kus pakkusime  toitlustust, õpiabi ja erinevaid huvialategevusi.

Läbi aasta toimusid mitmed väliüritused: jaanuaris 2016.a. külastasime üksikvanemaga perede lastega Lasergame mängusaali Tallinnas ja veebruris tegime ekskursiooni Eesti Meremuuseumi. Märtsis külastasime Energia Avastuskeskust ja Metsaküla Piim AS-i Keila lähistel.

Aprillis saime üksikvanemaga perede laste heaks teha ürituse Nõmme Seikluspargis ning juunis oli võimalus koos vanemate, laste ja vabatahtlikega külastada SA Ahhaa teaduskeskust Tartus, üritusel oli üle 15 osaleja.

Septembris 2016 korraldasime üksikvanemaga perede laste heaks Kuulsaali bowlingu külastuse ja koostöös Klaasikunsti OÜ-ga toimus septembris klaasvitraazide valmistamise kursus.

Oktoobris - novembris 2016 oli Päevakeskuses, Toompea 3 mitmeid üritusi, pakkusime lastele õpiabi, tegime koos tuleviku eesmärkide kollaazi ja vaatasime mitmeid õigusvastase käitumist ennetava sisuga filme, sh "Klass - Meie ellujäänud."

Aasta lõpus korraldas MTÜ Isata Laste Heaks aadressil Toompea 3 jõulupeo Põhja-Tallinna, Kesklinna ja Kristiine linnaosas elavatele üksikvanemaga perede lastele. Üritusel osales 20 last, samuti mitmed lapsevanemad ja vabatahtlikud ning tuntud näitleja Raivo E. Tamm. Kokku 35 osalejat.


Mida on plaanis 2017. aastal annetatava rahaga teha?

Saadud annetusi soovime kasutada:

Vastlapäeva korraldamiseks üksikvanemaga perede lastele veebruaris 2017.

Spot of Tallinn elamusspordikeskuse külastamiseks Rae vallas:www.spotoftallinn.ee

Üksikvanemaga perede laste heaks suvelaagri korraldamiseks koostöös Kaitseliidu, Tallinna maleva Toompea malevkonnaga juulis 2017.a.

2017. aasta alguses, kevad, sügis ja talve hooajal Päevakeskuse ülalpidamiseks, sh kuni 20 lapsele toitlustamise, õpiabi pakkumiseks vajalike vahendite ja raamatute ostmiseks ning erinevate huvialategevuste ja ürituste korraldamiseks.

Tagasi