Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
MTÜ Vanem Vend Vanem Õde: iga laps väärib sõpra!

MTÜ Vanem Vend Vanem Õde: iga laps väärib sõpra!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 801.63 €
89 annetust
20 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestis on tuhandeid lapsi, kellel puudub piisav emotsionaalne tugi. Sinu annetus aitab pakkuda rohkematele lastele tuge, eeskuju ja sõprust.

Meie programmis osalevad lapsed, kes ajutise kriisi, pikaajalise haiguse, keeruliste peresuhete, erivajaduse või muu tõttu tunnevad ennast üksiku ja tõrjutuna. Programm on üles ehitatud Vanema Õe/Venna ja lapse üks ühele sõprusele ning iganädalastele kohtumistele. Mitu aastat kestvas programmis tehakse üheskoos vahvaid ja arendavaid tegevusi ning sellest võib kujuneda kaunis sõprus terveks eluks

Meie vabatahtlikud on särasilmsed noored inimesed, kes on pühendunud laste heaolule, ning soovivad, et maailmas oleks rohkem hoolivust ja armastust. Kõik meie vabatahtlikud Vanemad Õed ja Vennad on läbinud ettevalmistava koolituse. Meie kogemus näitab, et turvaline üks ühele sõprussuhe ja toetavad tugitegevused vabatahtlikule on parim viis, et pakkuda lapsele täiendavat emotsionaalset tuge. Toetame tugeva sõprussuhte kujunemist koolituste, kovisioonide, ühisürituste, individuaalse nõustamise ja palju muu kaudu.

  • 5-eurose püsiannetusega kingid programmis osalevatele lastele jõulurõõmu.
  • 10-eurose püsiannetusega teed meie ühised üritused lastele sisukamaks ja säravamaks.
  • 25-eurose püsiannetusega toetad MTÜ laienemist üle-eestiliseks programmiks, et igal tuge vajaval lapsel oleks päris oma sõber, kes aitab toime tulla katsumuste ja üksildusega. 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Lisainfo:

Artiklid