MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm: "Aitame leinas lapsi!"

MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm: "Aitame leinas lapsi!"

Kuidas su annetus aitab? »

590 annetust 19 494.21 / 25 040.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Laste ja Noorte Kriisiprogramm pakub tuge lähedase pereliikme kaotanud lastele. Sinu annetused aitavad meil läbi viia leinatoetuslaagreid lastele ja noortele.

Igal aastal kaotab sadu lapsi õnnetuste tõttu ühe või mõlemad vanemad. Õigeaegne ja professionaalne sekkumine aitab lastel taastada usu tulevikku, saada paremini hakkama õpingutega, hoida ära käitumis-, tervise-ja sõltuvusprobleeme. 

Ühe lapse toitlustuse ja majutuse laagripäev on ca 20 eurot, sellele lisanduvad veel transpordi, laagrivahendite jm kulud. Peredele on leinatoetusprogrammis osalemisel kõik teenused tasuta.

Meie leinatoetuslaagrites (kokku 14 päeva aastas) saavad lapsed koos sama kogemusega eakaaslastega osaleda igapäevaselt leinatoetusgrupis ning individuaalses nõustamises. Lisaks on laagripäevad täidetud toredate lastepäraste üritustega (sportlikud ettevõtmised, töötoad, etendused, ekskursioonid jm).

MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm alustas 1995. aastal, millal korraldati esimene laager. Aastas osaleb programmis ca 120 lähedase kaotanud last ja nende pereliikmed, laagrites 85-90 last. Korraldamisel on juba 60. laager. Laste ning perede tagasiside meie tööle on väga hea.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.lastekriis.ee

https://www.facebook.com/lastekriis

19 494.21 / 25 040.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid