Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 729 991 €
Annetajatelt 3 355 542 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Vaprusehelmed: Helmes teeb vapramaks!

Vaprusehelmed: Helmes teeb vapramaks!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 800.00 €
238 annetust
10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Vaprusehelmed on loodud krooniliste haigustega laste ravi toetamiseks, nende abistamiseks valulike protseduuride ja pikkade raviperioodidega toimetulekul. Eestis on programmiga liitunud hetkel TÜ Kliinikumi ja Tallinna Lastehaigla hematoloogia-onkoloogia osakonnad

Eestisse jõudis helmeprogramm Bonni Ülikooli Kliinikumist väikese Sander Salundo abiga, kelle lugu samuti helmeste abil kee vormi sai ning kelle vaimustus helmeprojektist andis meile kindla teadmise, et see on vajalik ka teistele samasuguse haigusega lastele. Sandri abil on oma lugu saanud jutustada paljud lapsed.

Helmeste abil saavad lapsed ja pered rääkida oma lugu, mida nad on saavutanud, läbi elanud ja kui vaprad nad on olnud. Iga protseduuri tähistab kindel helmes. Narratiivi loomine ja oma loo mõtestamine aitab vähendada kaost ja distressi, mille trauma lapsele tekitada võib. Helmeprogramme on loodud üle kogu maailma. MTÜ Vaprusehelmed on Hollandi programmi VOKK KanjerKetting litsentseeritud rahvusvaheline partner.

  • 5€ annetuse eest saame 300 tähe-helmest, millest moodustub iga kee algusesse tema omaniku nimi.
  • 10€ annetuse eest saame osta terve kilo polümeersavi, millest töötubades helmeid voolida. Ühest kilost polümeersavist saab 360 helmest.
  • 25€ annetamisel panustad psühhosotsiaalse toetuse, teavitustöö ja tedvustamise levikule, mille raames korraldame üritusi üle kogu Eesti!

https://www.facebook.com/vaprusehelmed/

Artiklid