Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 852 520 €
Annetajatelt 1 949 176 €
Swedbanki poolt 903 344 €
MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 469.00 €
579 annetust
12 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Rebane Säde sündis Karjaküla karusloomafarmis. Ta elas terve oma lühikese elu kitsas traatpuuris, kõndis traatpõrandal ja nägi maailma läbi traatvõre, saamata kunagi joosta ega mängida. Täna, vaid kuus kuud pärast sündi, on temast saanud mütsitutt.

Enamus Eesti inimesi ei toeta loomade tapmist üksnes karusnaha saamise nimel. Nähtamatud Loomad tahab praeguse Riigikogu ametiajal karusloomafarmide keelustamise eelnõu läbi
suruda, et farmide tegevus Eestis lõppeks. Teeme koostööd poliitikute ning ametkondadega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis. Tõstame teadlikkust karusloomatööstuses valitsevatest loomade heaoluprobleemidest. 

Aita keelustada karusloomafarmid!

Sinu annetusi kasutame nt lendlehtede trükkimiseks; artiklite avaldamiseks; IT ja õiguskulude katteks; reklaampindade eest tasumiseks; transpordikulude katteks; avaliku arvamuse uuringute tellimiseks; läbirääkimiste korraldamiseks; videote koostamiseks ja monteerimiseks ning paljuks muuks. 

Nähtamatud Loomad edendab loomade heaolu suurtööstuses, mis seab kasumi loomade vajadustest ettepoole. Kõik loomad väärivad meie kaitset, hoolt ja armastust!

5 € eest on võimalik sõita läbirääkimistele Riigikogu liikmetega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis, või trükkida 100 lendlehte, et tõsta inimeste teadlikkust karusloomade heaoluprobleemidest.

10 € eest saame ühe kuu vältel ülal pidada kampaania kodulehte, kus kutsume toetajaid üles allkirjastama petitsioone, saatma kirju otsustajatele jms, või panna üles sotsiaalmeedia reklaame karusloomaäri telgitaguste paljastamiseks.

25 € eest saame uudisteportaalis üheks päevaks üles panna arvamusartikli karusloomafarmide problemaatikast, et tõsta inimeste toetust nende lõplikule keelustamisele.

https://aitankarusloomi.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Eesti suurim looma päästeoperatsioon: Nähtamatud Loomad päästis 105 tšintšiljat karusloomafarmist

21.01.2021

Novembris ostis loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad tühjaks uksi sulgeva karusloomafarmi ning päästis seeläbi 105 tšintšiljat elektrišokiga hukkamisest ja karusnahaks saamisest. See on teadaolevalt suurim loomade päästeoperatsiooniga karusloomafarmist Eestis, kus ühe algatuse raames päästeti tapalt nii suur hulk loomi.

“Võtsime ühendust Eesti karusloomafarmiga, mis oli tegevust lõpetamas ning selle asemel, et viimased loomad hukata ja karusnahaks müüa, veensime karusloomafarmi omanikku, et ostame loomad välja. Neid on aastaid hoitud väikestes puurides selleks, et nad masinlikult järglaseid toodaksid. Sulgemise tõttu oleks nad farmis elektrilöögiga hukatud ja nahastatud. Heade toetajate abiga saime päästa kõik 105 farmis olevat tšintšiljat, et pakkuda neile võimalus alustada uut elu uues armastavas kodus,” sõnas Nähtamatute Loomade president Kristina Mering. 

Nähtamatud Loomad leidis kõigile 105 päästetud loomale uued kodud. Tšintšiljad on karjaloomad, seega saadeti nad kodudesse kahekaupa, välja arvatud juhul, kui ees oli ootamas juba teine tšintšilja. Lisaks koostati koos ekspertidega ka põhjalikud juhised, kuidas päästetud loomade heaolu eest hoolt kanda. 

“Töötame edasi karusloomafarmide keelustamise nimel, et ükski loom ei peaks mütsituti nimel enam selliseid kannatusi läbi elama,” lisas Mering. 

Projekti juures aitasid nõu ja jõuga kaasa ka loomakaitseorganisatsioonid Tallinna loomade varjupaik (Varjupaikade MTÜ), Pesaleidja, Eesti Metsloomaühing, MTÜ Kassiabi ja Eesti Loomakaitse Selts. Päästmist toetas mitusada annetajat üle Eesti.

Tšintšiljade päästmine on osa Nähtamatute Loomade kampaaniast, et karusloomakasvatus Eestis keelustataks. Riigikogu menetleb hetkel karusloomafarmide keelustamise eelnõud, mis läbis 15. oktoobril edukalt esimese lugemise ning ootab nüüd järgmisi samme. 

Tagasi